BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

Bezpieczne zakupy

Dbamy o to, byś kupując u nas książki, czuł się w pełni bezpiecznie.

Nasza księgarnia jako prawdopodobnie jedyna na rynku książki religijnej spełnia wszystkie wymogi Ustawy o Ochronie Danych Osobowych i innych przepisów prawa w tym zakresie.

  • Wszelkie dane są przechowywane w jednej z najlepszych serwerowni w Polsce, gdzie ich bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem.
  • Przechowywane przez nas bazy danych zostały zgłoszone do GIODO (Głównego Inspektora Ochrony Danych Osobowych).
  • Nasze biura i systemy komputerowe zostały zaprojektowane i zorganizowane tak, by spełnić najwyższe wymogi w tym zakresie.
  • Nasi pracownicy i współpracownicy zostali przeszkoleni w zakresie ochrony danych osobowych.
  • Nad całością naszych działań czuwa na stałe zespół ekspertów specjalizujących się w zakresie ochrony danych osobowych, którzy regularnie przeprowadzają w naszej firmie audyty ochrony danych.

Poza tym, mimo że prawo tego nie wymaga, każdy etap zamówienia, który wymaga podania Twoich danych osobowych jest szyfrowany bezpiecznym kluczem 256-bitowym (SSL). Dzięki temu nie ma możliwości, by ktoś przechwycił Twoje dane.

Pamiętaj! Kupując u nas książki rozpoczynasz współpracę z zaufaną i doświadczoną firmą, dla której dobro Klientów jest najwyższym priorytetem. Nasz klub książki istnieje od grudnia 2005 roku, a lata doświadczenia i nieustannej poprawy powodują, że dobrze rozumiemy potrzeby naszych Klientów. Możesz nam nam zaufać bez obaw, tak jak zrobiło to już dziesiątki tysięcy zadowolonych Klientów - sprawdź sam ich opinie.

Dodatkowo gwarancja 100% satysfakcji sprawia, że bez żadnych problemów i wyjaśnień możesz zwrócić książki w terminie 30 dni od chwili ich dostarczenia i otrzymasz zwrot pieniędzy za książki i dostawę.

Właśnie to wszystko sprawia, że nasi Klienci wracają do nas regularnie.
Dołącz do nich i już teraz przejdź do zakupów!