BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

Nasze działania dobroczynne

Kupując książki w Tolle.pl,
wspierasz chrześcijańskie fundacje dobroczynne

Dzięki temu, że kupujesz u nas książki, od kilku już lat wspieramy finansowo różne dobre dzieła, które wpisują się w nasz cel: zmienianie świata na bardziej chrześcijański.

Każdego miesiąca stałą kwotą wspieramy 3 organizacje dobroczynne. Każda z tych inicjatyw jest wyjątkowa i zachwyca nas swoimi działaniami. Chcemy pomagać im w ich pracy, aby mogli realizować jeszcze więcej dobrych projektów.

Wspierane przez nas organizacje

Inicjatywa Tato.Net (Fundacja Cyryla i Metodego)
Inicjatywa Tato.Net została utworzona w 2004 r. i jest miejscem spotkania osób, dla których ważne są zagadnienia dotyczące roli ojca w życiu dzieci i całej rodziny. Założyciele chcą dać szansę i wsparcie każdemu mężczyźnie, który pragnie być stuprocentowym tatą w dzisiejszym świecie. Dzięki temu także pomagają każdemu dziecku w spełnieniu marzeń o wspaniałym ojcu. Dr Ken Canfield, międzynarodowy ekspert problematyki rodzinnej, o fenomenie Tato.Net powiedział tak: "Nie znam drugiej takiej inicjatywy na świecie, która zrobiła tak wiele dla tak wielu, mając tak niewiele środków".

Fundacja SKRZYDŁA dla edukacji
Fundacja SKRZYDŁA została założona w 2010 r. przez grupę sześciu małżeństw, które chciały stworzyć przyjazne środowisko do wzrastania dla dzieci i całych rodzin. W tym celu fundacja prowadzi Szkołę Podstawową i Gimnazjum SKRZYDŁA, której misją jest wspieranie rodziców w wychowaniu i edukacji dziecka zgodnie z wartościami chrześcijańskimi. U podstaw ich pracy leży przekonanie, że proces nauki nie kończy się za drzwiami szkoły, a proces wychowania - za drzwiami domu rodzinnego. W swoich działaniach kładą nacisk na niepowtarzalność i indywidualność każdego dziecka.

Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo
Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo od ponad 20 lat prowadzi działania na rzecz wychowania oraz edukacji dzieci i młodzieży. Ich misją jest kształtowanie dobrze wychowanego i przygotowanego do życia człowieka - człowieka silnej wiary, świadomego patriotę i obywatela. Fundacja prowadzi w Lublinie dwie placówki opiekuńczo-wychowawcze, do których codziennie uczęszcza ponad 80 dzieci i młodzieży. Ich wychowankowie rozwijają swoje talenty, kształtują swój charakter i podejmują różne działania na rzecz lokalnej społeczności.