BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

100 modlitw, które uzdrawiają i niosą otuchę

Praca zbiorowa
Ocena:
(5 opinii)

Na wielkie pytanie ludzkości: "Czy Ty jesteś Tym, czy też innego mamy oczekiwać? Czy jesteś Tym, który da nam nadzieję?," Jezus odpowiada, wskazując drogę nadziei, której sens pojmuje najprostszy nawet człowiek: to droga uzdrowienia ciała i pokrzepienia ducha.

Wyjątkowy zbiór stu modlitw pomoże znaleźć czas na zatrzymanie się z refleksją nad trudnymi sytuacjami, jakie często towarzyszą nam w życiu. Pozwoli zrozumieć cierpienie, jakiego niejednokrotnie doświadczamy, ale przede wszystkim pomoże na nowo napełnić serce otuchą i nadzieją.

Jedyny modlitewnik z Nowenną i Litanią do bł. Jana Pawła II oraz m.in. modlitwą do świętej Rity od rzeczy niemożliwych, do świętej Anny (modlitwa o odwagę w cierpieniu), do świętych Szymona i Judy Tadeusza (modlitwa w wielkiej potrzebie), do świętego Błażeja od chorób gardła czy nowennę do świętego Ojca Pio. Książka zawiera takie modlitwy, które przyniosą ukojenie w trudnych chwilach np. modlitwa wdowca i wdowy, modlitwa matki po śmierci dziecka, modlitwa człowieka starego, modlitwa bł. Jana Pawła II za osoby niepełnosprawne.

Opinie naszych Klientów (5 opinii)Napisz swoją opinię

100 modlitw

Bardzo dziękuję za książkę, która zawiera piękne modlitwy. Leczą duszę i ciało, osobiście potrzebuję modlitwy, Mamy za co Bogu dziękować i o co prosić. Dziękuję

autor opinii: Anna Kozak

właśnie tego po tej książce się spodziewałam

modlitwy

Modlitwy pomocne w wielu przypadkach.

autor opinii: Agnieszka Karpińska

:)

Książka jest cudowna. Tyle pięknych modlitw zebranych w jednym miejscu ;) I najlepsze jest to, że dzięki tak małemu formatowi mogę ją mieć zawsze przy sobie. Gorąco polecam ;)

autor opinii: Paulina

bardzo polecam

modlitewnik inny od naszych ,,książeczek ,, do modlitwy -treść modlitw ponad czasowa-nasi Święci przodkowie borykali się z takimi samymi problemami jak my dlatego tak dobrze się ich słowami modlić

autor opinii: Joanna Miasik

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 272
Wydawnictwo: Św. Stanisława BM
Wydanie: Kraków 2011
ISBN: 978-83-7422-369-0

Zobacz również

100 modlitw, które uzdrawiają i niosą otuchę
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...