BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

100 modlitw przeciw diabłu i złu

Ocena:
(2 opinii)

Książka jest tłumaczeniem modlitewnika wydanego przez Edizioni San Paolo (2014) pt. "100 preghiere contro il diavolo e il male". Wprowadzenie do niego napisał znany na całym świecie egzorcysta, ks. Gabriel Amorth. Zawarte w nim modlitwy zostały podzielone na sześć części:

  1. Modlitwy biblijne przeciwko złu
  2. Modlitwy o uwolnienie od zła i egzorcyzmy
  3. Modlitwy o uwolnienie od udręk cielesnych
  4. Modlitwy o uwolnienie od cierpień ciała i duszy
  5. Modlitwy o uwolnienie od zła w godzinie naszej śmierci
  6. Modlitwy o uwolnienie dusz czyśćcowych

Modlitewnik posiada imprimatur Kurii Archidiecezji Krakowskiej.

Wszyscy święci toczyli walkę przeciwko grzechowi, a walcząc z grzechem, walczy się ze złym duchem, jak wskazał Paweł VI w swoim słynnym wystąpieniu o szatanie z 15 listopada 1972 roku, w którym pytał, w jaki sposób można się przeciwstawić Złemu: "Wszystko, co broni nas przed grzechem, broni nas przed szatanem".

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Książka 100 modlitw przeciw diabłu i złu to konkretne pouczenia, jak modlić się o uwolnienie od złego, chronić, zapobiegać. To zachęta by wziąć oręż do ręki i jak św. Michał z mieczem wyjść na pole bitwy z duchami ciemności. Czas ucieka, wieczność czeka. Już dzisiaj pomyślmy o tym. Jutra może nie być. Książka jest wspaniałym prezentem dla każdego, kto nie chce być niewolnikiem złego ducha.

autor opinii: Katarzyna Kata

Wartościowy niezbędnik

"100 modlitw przeciw diabłu i złu" to nie książka, a raczej niezbędnik, w którym znajdziemy modlitwy na każdą okazję. Można modlić się własnymi słowami, ale modlitwy Kościoła mają większą moc, jeśli można tak powiedzieć. Sam Jezus proponował nam skuteczne modlitwy do Ojca. Podobnie jest z niezbędnikiem. Kościół nam podaje gotowe modlitwy, z których można korzystać przy wielu okazjach. Niezbędnik warto mieć zawsze przy sobie, co oznacza nielekceważenie wpływu zła na człowieka. Gdy wierzymy, że szatan istnieje na prawdę oraz mamy niezbędnik, z którego możemy korzystać, wtedy jesteśmy w bezpiecznym położeniu, a przecież często o to nam chodzi, gdy modlimy się. Zdecydowanie polecam książkę-niezbędnik!

autor opinii: Marcin Stradowski

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 168
Wydawnictwo: Księży Sercanów - Dehon
Wydanie: Kraków 2014
ISBN: 978-83-7519-255-1

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

100 modlitw przeciw diabłu i złu
27.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...