BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Dwanaście kłamstw, które żony mówią mężom

Ocena:
(3 opinii)

Dlaczego żony czasami wybierają okrężną drogę, gdy komunikują się z mężem? Prawda może w takich warunkach stracić na sile, zniekształcić się, a nawet zostać wywrócona zupełnie do góry nogami! Każde kłamstwo uniemożliwia żonom doświadczanie prawdziwej bliskości z mężem.

W swej wnikliwej i odkrywczej książce Tim i Sheila Riter omawiają dwanaście najczęściej spotykanych kłamstw, które żony mówią mężom. Autorzy ujawniają to, co kobiety chcą powiedzieć naprawdę, jak i to, co pragnęłyby usłyszeć. Żony z ulgą odkryją, że wiele z ich doświadczeń komunikacyjnych to doświadczenia bardzo powszechne. Chociaż książka ta napisana jest głównie z myślą o kobietach, mężczyźni też mogą wiele zyskać z jej lektury, choćby tylko wiedzę o tym, co się dzieje w sercach i umysłach ich żon. Niech zacznie się szczera komunikacja!

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam wszystkim mężatkom!:)

Książka jest bardzo ciekawa, a za razem zawiera wiele cennych wskazówek na temat tego jak budować udane małżeństwo. Wskazówki te są opisane w postaci przykładów i sytuacji, które mają miejsce w wielu małżeństwach.Od razu widać,że autorami są małżonkowie:) Myślę,że książka pomaga dostrzec swoje wady i z nimi walczyć oraz zaakceptować wady drugiej osoby. Wszystko opisane jest w sposób budzący zainteresowanie czytelnika oraz zabawny. Polecam serdecznie!

autor opinii: Karolina Chacewicz

polecamy (ja i żona)

Bardzo dobra książka demaskująca niebezpieczne pokusy jakim często ulega kobieta. Jest też dużo sensownych rad i pomocy dla mężczyzn. Pomaga dojrzewać związkowi, dlatego serdecznie polecamy każdemu małżeństwu, a szczególnie tym w kryzysie.

autor opinii: T. K.

super

Polecam tę książkę każdej osobie, która chce lepiej zrozumieć płeć przeciwną. Treści w niej zawarte pomagają zobaczyć inny punk widzenia codziennych sytuacji. Zarówno kobiety jak i mężczyźni mówią jedno, a myślą co innego. Warto poznać co kryje się za zwykłymi słowami. Książkę kupiłam koleżance na prezent ślubny i bardzo jej się podobała. Sama również jestem posiadaczką tej książki oraz innej - 12 kłamstw,które mężowie mówią żonom. Przy okazji pragne bardzo podziękować za szybką realizację zamówienia.

autor opinii: Ewelina

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 224
Wydawnictwo: Edycja św. Pawła
Wydanie: Częstochowa 2008
ISBN: 978-83-7424-268-4

Zobacz również

Dwanaście kłamstw, które żony mówią mężom
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...