BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

5 minut z Jezusem. Aby każdy dzień się liczył

Ocena:
(1 opinii)

W tej właśnie chwili Bóg ofiarowuje ci dar swojej obecności.

Twoje życie przypomina jedną wielką gonitwę. Próby pogodzenia ze sobą życia rodzinnego, pracy i służby na rzecz innych kończą się przemęczeniem. Chcesz przebywać z Bogiem w Jego słowie, ale na przeszkodzie staje ci twoje codzienne zabieganie. A gdyby tak udało ci się poświęcić pięć minut z każdego dnia na to, aby każdy następny miał sens?

Sheila Walsh pomoże ci odnaleźć w całym tym chaosie właściwą perspektywę. Każdy rozdział niniejszej książki zawiera słowa modlitwy, mądrą wskazówkę i odpowiednie fragmenty Pisma Świętego, które tchną w ciebie nadzieję, podtrzymają na duchu i przypomną ci, że nie jesteś sama.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Świetna!

Witam serdecznie, książka bardzo pięknie opisana, również warto czytać ją dzieciom codziennie, poświęcić te 5 minut na Jezusa, który chce każdego dnia nam coś przekazać. Książka poświęcona nie tylko dla dzieci, ale też dla dorosłych. Polecam każdemu, niezależnie od wieku i w szczególności na prezent. Sprezentowałam ją przyjaciółce na święta, której się naprawdę podobała. Pozdrawiam.

autor opinii: Aleksandra

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 212
Wydawnictwo: Św. Wojciech
Wydanie: Poznań 2016
ISBN: 978-83-7516-920-1

Zobacz również

5 minut z Jezusem. Aby każdy dzień się liczył
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...