BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Siedem grzechów głównych. Jak z nimi walczyć?

Ta książka to wnikliwy i przystępny przewodnik do mądrego życia dla wszystkich zainteresowanych życiem duchowym i filozofią.

W "Siedmiu grzechach głównych" Graham Tomlin stara się przywrócić idei grzechu należne jej miejsce – jako rzeczy, której należy się bać. Przygląda się po kolei siedmiu grzechom głównym, zabierając nas w duchową podróż w kierunku nowego i lepszego sposobu życia. Pokazuje, w jaki sposób kultura współczesna odwraca tradycyjną mądrość i w każdym z grzechów znajduje coś pociągającego. Jednak te praktyki to nie są małe, niewinne grzeszki, ale destrukcyjne przyzwyczajenia, które niszczą życie, związki i społeczności. W końcu w konkretny i praktyczny sposób pokazuje, jakie środki może zaoferować wiara chrześcijańska, aby pomóc uwolnić się od tych nawyków i zastąpić je innymi, bardziej konstruktywnymi.

Graham Tomlin jest dyrektorem w St. Paul’s Theological Centre w Holy Trinity Brompton, w Londynie. Były wicedyrektor Wycliffe Hall (Oxford) oraz członek Wydziału Teologii w Oxford University.

Graham Tomlin wali prosto z mostu w swojej miażdżącej analizie... Ta książka, łącząc wiedzę wybitnego teologa z uliczną mądrością obserwatora współczesności, oferuje skuteczną receptę na trujące konsekwencje grzechu - Jonathan Aitken.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 200
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: Kraków 2010
ISBN: 978-83-7482-316-6

Zobacz również

Siedem grzechów głównych. Jak z nimi walczyć?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...