BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Akwarium

Ocena:
(1 opinii)

Ta książka jako pierwsza odkryła sekrety najbardziej tajnego wywiadu na świecie – Głównego Zarządu Wywiadowczego, czyli GRU. Przełożona na 27 języków, doczekała się już ponad 70 wydań.

Antoni Krauze zrealizował na jej podstawie film kinowy i serial telewizyjny, w których główne role zagrali Jurij Smolskij i Janusz Gajos.

Wiktor Suworow odtwarza swoje losy w bezwzględnym, paranoicznym świecie sowieckich służb wywiadowczych. Jako wyróżniający się dowódca kompanii czołgów został zwerbowany do wywiadu wojskowego przez podpułkownika Krawcowa, związanego z wpływową grupą nacisku w ZSRR.

Po zrobieniu błyskotliwej kariery w Specnazie trafił do elitarnego GRU. Odbył mordercze szkolenie szpiegowskie i stał się agentem operacyjnym w Europie Zachodniej.

Temat bezgranicznego cynizmu i bestialstwa wyłania się w naturalny sposób z tej znakomicie napisanej książki, która niewątpliwie zachwyci wszystkich miłośników opowieści przygodowych i szpiegowskich.

The New York Times

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

I wszystko jasne!

Książki Suworowa, bez wyjątku, otwierają nam szeroko oczy na całą machinę komunistycznej władzy i wywiadu tegoż systemu. Autor, który sam przeszedł tę drogę, po uzyskaniu azylu na Zachodzie obnaża cały zbrodniczy system od Lenina przez II wojnę do... czasów współczesnych.

autor opinii: Maria KM

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 336
Wydawnictwo: Rebis
Wydanie: Poznań 2015
ISBN: 978-83-7510-011-2

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Akwarium
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...