BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Anioły i demony

Ocena:
(1 opinii)

Brat Francesco Simonetti zebrał to, co wiemy o bytach duchowych z przekazu Pisma Świętego i Tradycji Kościoła.

Ukazuje ich pochodzenie, wpływ na nasze życie i miejsce w Boskim planie zbawienia.

W części pierwszej prezentuje duchy, które stanęły po stronie dobra. W drugiej zaś te, które zbuntowały się przeciw Bogu i toczą z nim nieustanną walkę.

Podkreśla przy tym, iż zwycięstwo zastępów anielskich, z archaniołem Michałem na czele, nad Szatanem i jego demonami jest przesądzone.

Walka pomiędzy istotami duchowymi nie jest starciem równorzędnych sił, bo po stronie aniołów stoi Bóg, z którego potęgą nie mogą się mierzyć żadne istoty stworzone. Jednak nasze oddalanie się od Niego sprawia, że wystawiamy się na ryzyko ataku ze strony demonów.

Wtedy możemy odwoływać się do pomocy aniołów, a szczególnie naszych aniołów stróżów, którym Bóg wyznaczył misję bezustannego czuwania nad nami.

Moce niezwyciężone, uzbrójcie naszą chwiejną wolę i głoście z nami: Któż jak Bóg! Potęgi mocarne, brońcie nas w walce ze złemi głoście z nami: Któż jak Bóg! Księstwa najszlachetniejsze, kierujcie nas ku Prawdzie i głoście z nami: Któż jak Bóg! Archaniołowie najdostojniejsi, prowadźcie nas wytrwale i głoście z nami: Któż jak Bóg! Aniołowie święci, czuwajcie na drogach naszego życia i głoście z nami:Któż jak Bóg!

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Anioły i Demony

Fajne!POLECAM!

autor opinii: Wiktoria Turska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 140
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: Kraków 2013
ISBN: 978-83-7482-556-6

Zobacz również

Anioły i demony
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...