BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Atak złego

Ocena:
(3 opinii)

W jaki sposób działa w świecie diabeł i jak można mu się skutecznie sprzeciwiać? Na te pytania odpowiada ojciec Gabriele Amorth, światowej sławy egzorcysta oraz jego współpracownicy, wspierający go w posłudze.

Są to specjaliści z różnych dziedzin, którzy w swojej codziennej pracy spotykają się z przejawami aktywności sił zła: siostra Angela Musolesi – franciszkanka, laureatka nagrody Kobieta Roku w kulturze europejskiej, Rinaldo Fabris – biblista i teolog, Tonino Cantelmi – chirurg, psychiatra i psychoterapeuta czy Gustavo Sánchez Ardila – ksiądz katolicki.

Omawiane przez nich przykłady działania Złego są bardzo różnorodne. Książka prezentuje pogłębioną analizę duchową i psychologiczną procesu uwolnienia, polegającego zarówno na odprawianiu egzorcyzmów, jak i odmawianiu modlitw o uwolnienie.

Obok obszernej i rzetelnej części informacyjnej czytelnik znajdzie tu również liczne relacje opętań, często tak sensacyjne, że można by je wziąć za pochodzące z hollywoodzkiego dreszczowca, gdyby nie to, że zdarzyły się naprawdę.

Tak szerokie ujęcie tematu, poparte wiedzą i doświadczeniem ekspertów, stanowi znakomite źródło informacji dla tych, którzy chcą lepiej zrozumieć oddziaływanie sił zła w świecie i pragną przyczynić się do ich pokonania, aby zwyciężyło Królestwo Boże na ziemi. Ważną częścią książki są teksty modlitw o uwolnienie i egzorcyzmów.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

pOLECAM

autor opinii: Jola

POLECAM

Polecam bardzo gorąco książkę"Atak złego".W bardzo ciekawy i przystępny sposób odpowiada jak bronić się przed złem,w jakich sytuacjach trzeba uważać.Do tego zamieszczone są świadectwa osób ,które zostały opętane bądź zniewolone przez zło i od razu komentarz egzorcysty.

autor opinii: Iwona

Polecam

Głębokie studium problemu. Polecam dla zainteresowanych problematyką.

autor opinii: Ewa Mrowinski

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 232
Wydawnictwo: Esprit
Wydanie: Kraków 2012
ISBN: 978-83-63621-02-5

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Atak złego
28.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...