BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Bądź liderem

Uzupełnij swoją biblioteczkę biznesową o podstawową i klasyczną książkę Johna C. Maxwella "Bądź liderem!" - bestseller sprzedany już w ponad milionie egzemplarzy.

Ponadczasowe zasady zastosowane w życiu twoim i twojej organizacji przyczynią się do pozytywnych zmian w zakresie osobistej rzetelności i samodyscypliny. W swoim wyjątkowym stylu doktor Maxwell odkrywa:

Prawdziwą definicję przywództwa:

Przywództwo to wywieranie wpływu. To właśnie to. Nic dodać, nic ująć... Ktoś, kto tylko myśli, że przewodzi, a nie znajduje nikogo, kto by za nim podążał, jest jedynie spacerowiczem.

Cechy przywództwa:

Przywództwo nie jest ekskluzywnym klubem dla tych, którzy "się z tym urodzili". Cechy będące surowcem dla przywództwa można nabyć. Połącz je z pragnieniem i nic nie powstrzyma cię przed staniem się przywódcą.

Różnica między zarządzaniem i przywództwem:

Zapewnienie, że praca zostanie wykonana przez innych to dokonanie menedżera. Inspirowanie innych do lepszej pracy to dokonanie przywódcy.

Nieważne, na którym szczeblu przywództwa się znajdujesz. Książka "Bądź liderem!" zainspiruje cię, jak zainspirować innych swoim zaangażowanym, wizjonerskim przywództwem.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 224
Wydawnictwo: Dwukropek
Wydanie: 2017
ISBN: 978-83-8087-316-2

Zobacz również

Bądź liderem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...