BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Biblia dla dzieci na każdy dzień

Ocena:
(2 opinii)

"Dawno, dawno temu nie było nikogo i niczego, ale był Bóg. Był od zawsze, od dawien dawna. Zawsze też Bóg nosił nas i wszystko, co istnieje, w swojej pamięci, w swoim sercu".

W tak piękny i zajmujący sposób ojciec Wacław Oszajca – wybitny poeta i publicysta, teolog, wykładowca, znany także z licznych programów radiowych i telewizyjnych – prowadzi młodych czytelników poprzez najważniejsze wydarzenia Nowego oraz Starego Testamentu. Biblia zaznajamia wspaniale dzieci z Pismem Świętym, uczy życia według Dobrej Nowiny, pokazuje, co to znaczy – być chrześcijaninem. To również idealny prezent dla dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Dla dzieci do samodzielnego czytania

Króciutkie tekściki na każdy dzień roku (podział na miesiące - i kolejne dni), kupiłam z myślą o moim 8-latku, żeby sobie sam czytał... Nie przerażają objętością... 6 miesięcy rozważania na podstawie Nowego Testamentu (styczeń-czerwiec), 6 - na podstawie Starego. Fajne obrazki, sztywna okładka, wydane na ładnym papierze, z czerwonym troczkiem do zaznaczania ostatnio czytanego fragmentu.Polecam!

autor opinii: Paulina Jabłońska

Zdecydowanie dla dzieci w pierwszych klasach szkoły podstawowej do samodzielnego czytania

autor opinii: Sylwia

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 300
Wydawnictwo: Święty Wojciech
Wydanie: Poznań 2009
ISBN: 978-83-7516-124-3

Zobacz również

Biblia dla dzieci na każdy dzień
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...