BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Bóg kocha złamanych na duchu i tych, którzy udają, że takimi nie są

Ocena:
(1 opinii)

W trzynastu poruszających, wnikliwych i głęboko odkrywczych rozdziałach Autorka pokazuje, jak osobiste złamanie może otworzyć drzwi, przez które można wejść do bliskości z Jezusem Chrystusem.

Z empatią i delikatnością prowadzi czytelników przez Pismo Święte i ludzkie historie, ośmielając się mierzyć z bólem i ostateczną nagrodą.

Sheila Walsh nie ucieka się do frazesów i prostych zapewnień. Duchowa głębia jej słów może odrodzić w Czytelniku nadzieję.

Bóg kocha złamanych na duchu! I kiedy zmęczony, poraniony człowiek postara się otworzyć swe potłuczone serce i przyjąć Jezusa do tej osobistej ciemności - wówczas odkryje miłość przekraczającą wszystko, czego do tej pory doświadczył.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Bóg kocha złamanych na duchu

Książka ta nadaje sens zycia jest bardzo pouczająca i pozwala uspokojć charakter wyciszyć się zastanowic nad swoim życiem nie biec a pozwolić się prowadzic Bogu i nie zawdzieczac sobie osiągniec lecz Bogu Jest piękna.Polecam bardzo bardzo

autor opinii: Marianna Parzych

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 340
Wydawnictwo: Św. Wojciech
Wydanie: Poznań 2013
ISBN: 978-83-7516-542-5

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Bóg kocha złamanych na duchu i tych, którzy udają, że takimi nie są Bóg kocha złamanych na duchu i tych, którzy udają, że takimi nie są
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...