BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Boże, gdzie jesteś. Inaczej o Eucharystii

Ocena:
(1 opinii)

Funkcjonując w codzienności internetu, multimediów, GPS-ów i hipermarketów, współczesny katolik łatwo dyspensuje się od udziału w niedzielnej i świątecznej Eucharystii tłumacząc się m.in. "ważniejszymi sprawami" lub "weekendowymi wyjazdami", by się odstresować.

W tym kontekście niezwykle ważna jest rehabilitacja Eucharystii jako osobistego spotkania ze zbawiającym nas Chrystusem. Takie jest też główne zamierzenie o. Stanisława Jarosza, jasnogórskiego paulina. Książka o Eucharystii, której jest Autorem, prezentuje Mszę Świętą "inaczej", tzn. odkłamuje wiele fałszywych stereotypów i sloganów, a zarazem stanowi praktyczny przewodnik po drogach odkrywania świętości eucharystycznej Tajemnicy.

Czytelnik, który weźmie do ręki książkę autorstwa o. Jarosza, zostanie zaproszony do samoweryfikacji swego stosunku do Eucharystii. Nie da się tej książki po prostu przeczytać, jakby się czytało codzienną gazetę czy internetowe newsy. Ona zmusza do zatrzymania się w głębszej refleksji i do osobistego rachunku sumienia.

Jest ona godna polecenia wszystkim, zarówno tym, którzy wiernie żyją i karmią się Eucharystią, tym którzy przychodzą na Eucharystię jakby z łaski, tylko "od wielkiego święta", jaki i tym, którzy świadomie zdradzają Jezusa Eucharystycznego, żałując Mu swego czasu.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

WSZYSTKIE KSIĄŻKI OJCA JAROSZA GODNE POLECENIA

SZCZERZE POLECAM, W PROSTY, ZROZUMIAŁY SPOSÓB NAPISANA. CZYTAJĄC KSIĄŻKĘ, MIAŁAM WRAŻENIE JAKBYM SŁYSZAŁA KAZANIE.WARTO PRZECZYTAĆ WSZYSTKIE KSIĄŻKI OJCA STANISŁAWA:)POZDRAWIAM

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 152
Wydawnictwo: Misjonarzy Krwi Chrystusa - Pomoc
Wydanie: Częstochowa 2012
ISBN: 978-83-7256-933-2

Zobacz również

Boże, gdzie jesteś. Inaczej o Eucharystii
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...