BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Byłem scjentologiem. Prawdziwe historie ludzi, którym udało się opuścić sektę

Ocena:
(2 opinii)

Książka zawiera czternaście świadectw byłych członków jednej z najbardziej kontrowersyjnych organizacji religijnych założonej przez Rona Hubbarda - tzw. Kościoła scjentologicznego, znanego też jako "religia gwiazd Hollywood".

Wspomnienia, luźne zapiski i fragmenty zeznań układają się w jedną całość, tworząc szczegółowe opisy codziennego życia i zwyczajów panujących w organizacji. Wstrząsające wyznania są próbą przerwania milczenia i wyjawienia światu prawdy o słynnym problemie żądań finansowych Scjentologii, nierzadko prowadzących do bankructwa i finansowego uzależnienia wyznawców od religii, o atmosferze tajemniczości panującej wśród scjentologów czy o nieludzkich wręcz wymaganiach i oczekiwaniach wobec członków sekty, zatrudnionych jako staff.

Autorzy świadectw musieli się zdobyć na wielką odwagę, by opowiedzieć o swej przeszłości. Ich historie były tajemnicą trzymaną przez całe lata w głębi ich serc. Strach, szantaż, wstyd, chęć zapomnienia o przeszłości czy poczucie opuszczenia przez ludzi, którzy jeszcze niedawno byli ich jedynymi przyjaciółmi - to tylko niektóre z doświadczeń, jakim musieli stawić czoło. A jednak - mówią zgodnie - warto było walczyć o wolność...

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Dobra z plusem

Ciekawa ksiazka, myslalem ze bedzie jeszcze wiecej szczegolow ale mimo to polecam.

autor opinii: Michal

Książka fajnie napisana, dobrze się ją czyta, choć z przerażeniem na naiwność ludzką. Niestety potwierdza ona w pełni, że pieniędzmi nie zagłuszymy sumienia.

autor opinii: Gabi K.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 184
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: Kraków 2010
ISBN: 978-83-7482-367-8

Zobacz również

Byłem scjentologiem. Prawdziwe historie ludzi, którym udało się opuścić sektę
26.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...