BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Cisza - najstarsza modlitwa świata

Czy miałeś kiedyś tak, że próbowałeś wypowiedzieć jakiekolwiek słowo do Pana Boga, a jedyne na co Cię było stać, to cisza?

Być może pomyślałeś sobie wtedy, że to coś złego. W rzeczywistości to prawdziwe błogosławieństwo! Zwłaszcza dziś, kiedy hałas opanował cały świat, a współczesny człowiek polubił ustawiczny szum i co gorsza – uzależnił się od niego.

Wiele osób nie potrafi czuć się dobrze w miejscu, gdzie nic nie słychać - gdzie nie gra muzyka lub gdzie nie słychać głosów z telewizora.

Tymczasem już prorok Izajasz przestrzegał że „w ciszy i ufności leży nasza siła” (Iz 30, 15) co oznacza, że w życiu codziennym jest ona niezbędna, aby usłyszeć głos Boga i otworzyć się na Jego słowo.

Modlitwa ciszy była częstą praktyką w czasach Mojżesza i Abrahama, Jana Chrzciciela i Jezusa oraz w czasach świętych pustelników i mistyków.

W książce tej autor zachęca czytelnika do szukania ciszy w otaczającym go świecie oraz do odkrycia jej w swoim wnętrzu, aby móc dokonywać rzeczy małych i tych wielkich oraz stoczyć zwycięską walkę z samotnością.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 112
Wydawnictwo: M
Wydanie: 2018
ISBN: 9788380434219

Zobacz również

Cisza - najstarsza modlitwa świata
14.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...