BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Co kobiety wiedzą o mężczyznach?

Ocena:
(1 opinii)

Niezwykła książka z.... pustymi stronami, chociaż w temat wprowadza nas kilka pierwszych stron z „tajemniczym” tekstem w języku hebrajskim, greckim oraz swahili (język, jakim posługują się ludy zamieszkujące Afrykę Południową).

Te zapisanych kilka stron w obcych językach i puste kartki – mające charakter notatnika – są metaforą obrazującą relacje pomiędzy żeńską i męską częścią ludzkości oparte na wzajemnym poznaniu i wiedzy o drugim człowieku, która często streszcza się w tych paru słowach zapisanych w tak różnych kulturowo językach.

Taka forma publikacji nie ma być manifestem antyfeministycznym, ale okazją, aby te puste strony zapisać tak potrzebną długą rozmową i codzienną wzajemną otwartością na drugiego człowieka – bo tylko taka otwartość daje gwarancję poznania.

Zatem niech ta książka zacznie działać w Waszym życiu - póki jest jeszcze na to czas… Nie zmarnuj tej okazji ;) (autor).

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Co kobiety wiedzą o mężczyznach?

Cóż, wartość merytoryczna książki nikła, ale na prezent z pazurem nadaje się idealnie ;). Obdarowana rozweselona, sprawdzone :)

autor opinii: Dionysos

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 136
Wydawnictwo: Petrus
Wydanie: 2010
ISBN: 978-83-615-3338-2

Zobacz również

Co kobiety wiedzą o mężczyznach?
13.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 2-3 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...