BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Wyznanie wiary. Credo w naszym życiu

Ocena:
(3 opinii)

Na każdej Mszy Świętej wyznajemy razem z wszystkimi uczestnikami Eucharystii: Wierzę w jednego Boga… Ale czy naprawdę wiemy, co mówimy? I czy wierzymy w to, co wyznajemy?

W tej książce, której inspiracją były rekolekcje głoszone przez ks. Michała Olszewskiego w Roku Wiary, autor zachęca nas, byśmy na nowo przemyśleli, w kogo i w co wierzymy. Byśmy nasze Credo przemodlili i na nowo z pewnością i mocą wyznali przed światem.

Ksiądz Michał sięga do swoich doświadczeń jako kapłana, egzorcysty i ewangelizatora, by pokazać, w jaki sposób wyznawane przez nas prawdy wiary działają w naszym życiu i w świecie, który nas otacza. Z pasją przeprowadza nas przez kolejne słowa Credo, wskazując, jak wielkie i istotne prawdy zawierają i jak moc tych słów może zmieniać rzeczywistość.

Osobiste, konkretne i poruszające przykłady, jakimi ilustruje refleksje na temat Credo, sprawiają, że podczas lektury możemy doświadczyć autentycznej miłości do tajemnic naszej wiary.

Zapragnijcie w sercu wielkiej wiary. Wiary, która góry przenosi, pozwala chodzić po wodzie, mieć głowę w chmurach – przy Panu, a nogi twardo na ziemi. Wiary, która jest niezachwiana i przemienia świat XXI wieku. Stańcie przed Panem i powiedzcie: „Tak, chcę wierzyć, zaradź memu niedowiarstwu. Chcę Ciebie szukać, bo Ciebie pragnę”. I wyjdź z tym do świata z odwagą, stań przed światem i powiedz: „Wierzę, wierzę, credo.

fragment książki

Ks. Michał Olszewski SCJ jest rekolekcjonistą, ewangelizatorem, dyrektorem Grupy Medialnej Profeto, twórcą Radia profeto.pl, autorem książek: "Żyć w Duchu Świętym"; "Egzorcyzm. Posługa miłości"; "Bóg daje charyzmaty"; "Być jak Hiob. Doświadczenie Boga w kryzysie"; "Być uczniem Pana. Głosić, uzdrawiać, uwalniać"; "Przyjmij Jego wezwanie. Zaproszenie do życia z Jezusem"; "Ogarnij się! Twoja droga do Damaszku"; "Kerygmat". Prowadzi popularnego bloga z komentarzami liturgicznymi na każdy dzień (slowopana.com).

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Prawdy wiary

Dobrze się czyta, zawiera konkretne przykłady, wiele wyjasnia ,wartościowa, polecam

autor opinii: Teresa Kordowska

Wyznanie wiary. Credo w naszym życiu

Jak wszystkie dotąd przeczytane przeze mnie książki ks Michała ,ta również jest godna polecenia czytelnikowi i to czytelnikowi w każdym wieku. Ks. Olszewski pisze w taki sposób iż czytając Jego słowa ma się wrażenie, że mówi On do Ciebie bezpośrednio. treści są bogate w Jego osobiste doświadczenia i świadectwa osób, z którymi On sam się spotkał. Przeczytaj tą książkę a poznasz Credo w swoim życiu.

autor opinii: Ksia

wyznanie wiady, credo......

Wspaniałe rekolekcje objaśniające Credo. Polecam serdecznie.

autor opinii: Urszula Bogucka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 110
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: Kraków 2016
ISBN: 978-83-7482-787-4

Zobacz również

Wyznanie wiary. Credo w naszym życiu
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Uwaga! Tylko 1 szt.
    w magazynie - zamów teraz!
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...