BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Cud Eucharystyczny. Sokółka - przesłanie dla Polski i świata

Praca zbiorowa
Ocena:
(2 opinii)

12 października 2008 roku w kościele parafialnym św. Antoniego w Sokółce doszło do niecodziennego wydarzenia, które wkrótce określono jako cud eucharystyczny.

Krakowski dziennikarz, wiedziony niewytłumaczalnym impulsem, wyrusza na miejsce tego zdarzenia, by osobiście prześledzić fakty, porozmawiać ze świadkami, a wreszcie odpowiedzieć na pytanie, co tak właściwie chciał nam przekazać sam Jezus Chrystus, sprawiając, że Jego obecne w konsekrowanej Hostii Ciało stało się dostępne dla naszych zmysłów.

Zapraszamy czytelników do wyruszenia wraz z autorem w tę niezwykłą podróż, by z wielką mocą uzmysłowić sobie, że podczas każdej Mszy Świętej chleb zmienia się w Ciało Chrystusa, a wino w Jego Krew.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Warto przeczytać

Książka pięknie opowiada o Eucharystii, o Jej cudzie. Warto przeczytać ją i na nowo odkryć dar jakim obdarował nas Pan- Jezusem w Eucharystii.

autor opinii: Edyta Jarema

Cud Eucharystyczny. Sokółka

Oczywiście chętnie podzielę się opinią o przysłanej mi książce. Jest napisana bardzo ciekawie i bardzo dobrze ją się czyta. Temat jest bardzo aktualny, bo zarówno kiedyś jak i w obecnych czasach, cuda mają szczególnie oddziaływać na ludzi słabej wiary. Lecz nie trzeba traktować tej książki jako sensacji, ale ze spokojem porozmyślać o Bożych sprawach. Godna polecenia

autor opinii: Joanna

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 288
Wydawnictwo: Rafael
Wydanie: Kraków 2012
ISBN: 978-83-7569-292-1

Zobacz również

Cud Eucharystyczny. Sokółka - przesłanie dla Polski i świata
29.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 5-6 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...