BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Cuda Fatimy. Objawienia, kult, orędzie

Ocena:
(1 opinii)

Książka Cuda Fatimy należy do najbardziej znanych i klasycznych opracowań na temat objawień Matki Bożej w Fatimie, które miały miejsce od maja do października 1917 roku.

Autorem książki jest portugalski jezuita, ks. Luigi Gonzaga Aires da Fonseca, długoletni profesor Papieskiego Instytutu Biblijnego w Rzymie, który od lat 30. ubiegłego wieku praktycznie aż do dnia swojej śmierci w maju 1963 r. poświęcił się szerzeniu kultu i orędzia Matki Bożej Różańcowej z Fatimy. Zasłynął jako ekspert, który na temat Fatimy wiedział prawie wszystko. Swoją wiedzę zarówno na temat objawień fatimskich, jak i faktów z życia trojga pastuszków zawarł w obecnym opracowaniu, które od momentu pierwszego wydania w 1932 r. stało się najbardziej znaną i cenioną książką o Fatimie na świecie, a także punktem odniesienia dla innych publikacji na ten temat.

Książka została przetłumaczona na kilkadziesiąt języków i łączny jej nakład z pewnością przewyższa kilka milionów egzemplarzy. W samych Włoszech do chwili obecnej ukazały się 32 wydania!

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Książka bardzo ciekawa, polecam! Miły gadżet zakładka magnetyczna:)

autor opinii: Krystian Rosada

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 336
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2007
ISBN: 978-83-7424-266-0

Zobacz również

Mogą Cię również zainteresować książki...