BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Cuda świętej Rity, patronki w sprawach najtrudniejszych

Ocena:
(2 opinii)

Święta Rita - wyproszone przez rodziców dziecko - uprasza małżonkom potomstwo. Często pomaga ofiarom wypadków samochodowych. Jest wsparciem dla uzależnionych od narkotyków, o czym świadczy wiele złotych strzykawek, wotów pozostawionych przy jej grobie.

Niezwykle przejmujące świadectwa wielu takich nadzwyczajnych łask autorka znalazła i przedstawiła w swojej książce. W publikacji ujęto także modlitwy, którymi można modlić się za wstawiennictwem św. Rity, patronki spraw trudnych, wręcz po ludzku sądząc, beznadziejnych.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Niezykła, budząca i/lub umacnająca wiarę

Książka zawiera kilkadziesiąt cudów, jakie dokonały się przez wstawiennictwo św. Rity. , każdy z nich jest bardzo wzruszający. Książkę wypełnia również kilka modlitw do Świętej oraz rozmowa jest również rozmowa o kulcie św. Rity. Gorąco polecam książkę jak również zawierzenie swoich kłopotów tej Świętej.

autor opinii: Kasia

Znalazłam to, czego szukałam

Z postacią św. Rity zetknęłam się rok temu. To "zetknięcie" ma różne wymiary. Książka Małgorzaty Pabis jest doskonałą ksiązką - świadectwem. Różnorodna forma sprawia, że po prezentowane treści sięga się z zaciekawieniem. Książkę przeczytałam ale dość często sięgam po zawarte w niej modlitwy za wstawiennictwem św. Rity.

autor opinii: Małgorzata Kołodziejczyk

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 150
Wydawnictwo: Rafael
Wydanie: Kraków 2012
ISBN: 978-83-7569-283-9

Zobacz również

Cuda świętej Rity, patronki w sprawach najtrudniejszych
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...