BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Cudownie być mamą

Ocena:
(2 opinii)

To świetny prezent dla wszystkich mam i tatusiów, i tych nowo upieczonych, i tych, wokół których biegają już nieco starsze pociechy. Ilustrowany pięknymi zdjęciami zbiór doskonałych felietonów pozwala wszystkim zagonionym "między kupką a zupką" na chwilę zadumy.

Sama autorka jest mamą licznej rodziny, zatem na własnej skórze doświadczyła tego, o czym pisze. Skorzystajmy z jej życiowej mądrości, aby doładować duchowe akumulatory i przypomnieć sobie na nowo, co to znaczy przyjmować królestwo Boże jak dziecko.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

wspaniała pomoc dla młodych mam

Swietna książka, szczególnie polecam młodym mamom.Oprawa graficzna również wspaniała. Można się naprawdę przekonać, że być MAMĄ jest cudownie!

autor opinii: Urszula Pawlak

Super - polecam gorąco, także na prezent!

Zabawne felietoniki na każdy mamusiny temat... Super ujęte, czasem na powszednie tematy autorka traktuje w taki sposób, że otwiera nam oczy na nowy wymiar sprawy... Najbardziej podobał mi się rozdzialik "Rekolekcje nad kołyską" oraz sformułowanie "między kupką a zupką", które świetnie oddaje zakręcony świat przy trójce dzieciaczków, ale u autorki to świat prawidłowo poukładany - priorytety w prawidłowym porządku: 1. Bóg 2. mąż 3. dzieci 4. "inne"sprawy Bardzo polecam! Przeczytałam jednym tchem... Śliczna książka, pięknie wydana... Nie mam zastrzeżeń.

autor opinii: Paulina Jabłońska

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 60
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2010
ISBN: 978-83-7424-788-7

Zobacz również

Cudownie być mamą
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...