BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Czarny humor, czyli o Kościele na wesoło

Ocena:
(19 opinii)

Audiobook składa się z: książeczka + 2CD + DVD video.Ks. Piotr Pawlukiewicz, legenda polskiego kaznodziejstwa i znany praski proboszcz, ks. Bogusław Kowalski w nagraniu DVD i CD pełnym anegdot, żartów i przezabawnych historii z życia kościoła, które dobitnie świadczą o tym, że poczucie humoru ma się zupełnie dobrze także wśród księży, za murami kościoła.

Ksiądz Piotr i ksiądz Bogdan znają się blisko 30 lat. Przyjaźnią prawie tak samo długo. Obydwaj znani są z nieprzeciętnego poczucia humoru oraz umiejętności dostrzegania zabawnych sytuacji w codzienności (które nieraz sami inicjują).

Spotkanie dwóch takich osób, temat „humoru w kościele” i pełna sala widzów spowodują, że „Czarny humor, czyli o kościele na wesoło”, rozbawi Cię do łez. Przeżyj z nami ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w doborowym towarzystwie.

Niech radość będzie z Tobą!

Występ w duecie poprzedza krótka konferencja ks. Piotra, która wprowadza w temat poczucia humoru i dystansu do siebie. Całość dostępna w formie audio, część II, rozrywkowa – w formie DVD.

Opinie naszych Klientów (19 opinii)Napisz swoją opinię

na wesolo

Obala mit ze katolicy nie mają poczucia humoru. Obala mit ze ksiądz nie może popełnić gaf. Obala mit ze kościół jest smutny A Pan Jezus KAŻE nam się umartwiac. Wesoło i z klasą.

autor opinii: Małgorzata

Bardzo sympatyczna pozycja

Każdy z nas lubi się pośmiać lub chociaż poprawić sobie humor. Bardzo sympatyczna pozycja dodatkowo ucząca kultury żartu która ostatnio jakby zeszła na manowce a czasy Kabaretu Starszych Panów czy chociaż tekstów Pana Młynarskiego zastąpiły czasy dość jednostronnej rozrywki obracającej się wokół tematów damsko - męskich w wydaniu brukowym.

autor opinii: Janusz Mazurek

czarny humor

dobrze się to oglądało, może trochę niewyraźnie są nagrane słowa, czasem trudno zrozumieć o co chodzi

autor opinii: Anna Kiczyńska

Czarny humor,czyli o Kościele na ........

Polecam wszystkim ... doskonała rozrywka-dużo radości i rozweselania na każdy dzień.

autor opinii: JANINA BIGUS

polecam

zainteresował mnie tytuł, po zakupie i odsłuchaniu często do tego powracam i ciągle pojawia się szeroki uśmiech

autor opinii: Krzysztof Kowalski

Ekstra:)

Po prostu musisz to obejrzeć i posłuchać. Obaj księża tryskają niesamowitym humorem. Opowiadają różne historie z życia bardzo często zabawne. Potrzebowałem paczki chusteczek, bo nie wytrzymywałem ze śmiechu:).

autor opinii: Michał F

czarny humor...

bardzo polecam, w chwili relaksu... Może to nie jest lektura obowiązkowa, ale pozwala pokazać jak można zajmując się śmiertelnie poważnymi rzeczami jednocześnie mieć doskonałe poczucie humoru :-)

autor opinii: Michał F.

Warto posłuchać

Obaj księża, którzy tam się wypowiadają odznaczają się wielkim dystansem i pokorą wobec siebie samych. Świetnie się ich słucha i jednocześnie uczy od nich właśnie tego dystansu. POLECAM!!!

autor opinii: Krzysztof Mitelski

czarny humor

Polecam serdecznie. Szczególnie tym spietym. Ubaw po baldachim

autor opinii: Michał Szulc

Brzuch mnie rozbolał od śmiechu. Świetna pozycja

autor opinii: Andrzej

"Niech radość będzie z Tobą..."

"Czarny humor, czyli o Kościele na wesoło" to płyta, którą przesłuchałam już trzy razy i za każdym razem potrafi mnie rozbawić. Naprawdę ją polecam, szczególnie tym, którzy myślą, że my wierzący jesteśmy pozbawieni dystansu i luzu, że nie potrafimy śmiać się z siebie. Krótka konferencja Ks.Piotra mówi o tym po co jest śmiech w naszym życiu, pozwala złapać dystans do siebie, nie traktować siebie zbyt serio. Zachęcam do słuchania w samochodzie, na dobre rozpoczęcie dnia!!!

autor opinii: Beata

Bardzo fajna konferencja, w której obaj prowadzący w sposób dowcipny opowiadają o codzienności i niecodzienności życia kapłanów i nas, wiernych :) Kapłan - z ludu wzięty, dla ludu ustanowiony to TEŻ człowiek. Księża nie spadli z nieba i nie wyszli z piekła - pochodzą przecież z naszych rodzin. Polecam tę pozycję szczególnie tym, którzy zapominają, że Kościół to RODZINA.

autor opinii: Jacek Kruk

Pozytywnie zakręcone nagranie

Bardzo sympatyczne nagranie. Ks. Pawlukiewicz jest wspaniały; ale jestem wyjątkowo pozytywnie zaskoczony jego towarzyszem dowcipów, tj. ks. Kowalskim, o którym nie słyszałem. Polecam z całego serca!

autor opinii: Rafał Szypulski

Pogodny wieczór

Dzięki tej płycie spędziliśmy z mężem bardzo miły, pogodny wieczór. Super randka bez wychodzenia z domu :) Teraz puściliśmy dalej w obieg po znajomych, ku radości życia.

autor opinii: Maja Mikołajczyk

Polecam

Najkrótsza recenzja to: humor i refleksja. Bez grubiańskich szyderstw i wulgaryzmów, za to z odrobiną autoironii.

autor opinii: Aleksander Zając

Polecam,polecam,polecam!:)

Uwielbiam kabarety ,ale to jest lepsze niż kabaret!;) Oglądałam z mężem i nieźle się ubawiliśmy. Teraz pożyczyłam płyty siostrze,a później "pójdą" dalej:)

autor opinii: Kamila Sz.

...bo śmiech to zdrowie :D

Po przesłuchaniu nagrania, "wpadka" w czasie Mszy nabrała dla mnie nowego znaczenia (i teraz zastanawiam się, kto się z kogo śmieje... ;) ) Pośmiej się i podaj dalej!

autor opinii: Magdalena

Rewelacja!

Słuchałam już dwa razy, ale tego można słuchać bez przerwy! :) Niektóre super historie już weszły do codziennego języka :D Bardzo dobry jest też wstęp ks. Pawlukiewicza - uświadomił mi, że ten cały śmiech jest po coś, że jest potrzebny!

autor opinii: K.S.

Polecam !!!

Poczucie humoru Księdza Pawlukiewicza znam już z audycji " Katechizm poręczny ". Tym razem Ksiądz Piotr w duecie z równie dowcipnym Księdzem Bogusławem Kowalskim opowiadają zabawne historie z życia księży i parafii. Polecam szczególnie tym osobom, które postrzegają wspólnotę wierzących jako ludzi pozbawionych poczucia humoru i luzu.

autor opinii: Małgorzata Kantor

Informacje techniczne

Czas nagrania: 2 h 5 min.
Format: CD Audio
Wydawnictwo: Rób to co kochasz
Wydanie: Nowy Sącz 2016
ISBN: 978-83-64855-57-3

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Czarny humor, czyli o Kościele na wesoło
36.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 4,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...