BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Dekalog. Prawdziwa droga w czasach zamętu

O tym, że w każdej minucie naszego życia toczy się prawdziwa batalia o nasze zbawienie przekonuje kapłan, który wielokrotnie stawał twarzą w twarz z demonem.

W znacznej mierze od nas samych zależy, czy staniemy po stronie Boga i Maryi czy damy się uwieść tylko pozornie atrakcyjnemu złu.

Ks. Piotr Glas w rozmowie z Tomaszem P. Terlikowskim przekonuje, że warto wyzwolić się z własnych słabości, uzdrowić z grzechu oraz zniewoleń i podjąć trudną walkę o szczęście wieczne. Ceną jest zbawienie.

Znany polski rekolekcjonista, który podczas Wielkiej Pokuty na Jasnej Górze odmówił modlitwę o uwolnienie Polski spod mocy ciemności, bierze do ręki Dekalog i proponuje, by stał się on naszą mapą na drodze do Boga.

Codziennie toczy się walka o każdego z nas niezależnie od tego, czy zdajemy sobie z tego sprawę, czy nie. Dopiero gdy po tamtej stronie zobaczymy swoje życie, to dowiemy się, jak wiele zawdzięczamy tej niebiańskiej pomocy. Jedno jest jednak pewne: nie wolno nam się wpatrywać w ciemność i nią fascynować. ks. Piotr Glas

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 296
Wydawnictwo: Esprit
Wydanie: 2018
ISBN: 978-83-65847-79-9

Zobacz również

Dekalog. Prawdziwa droga w czasach zamętu
29.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...