BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Demokracja 2.0

Książka zawiera analizę niezwykle istotnej problematyki dotyczącej wykorzystania internetu w procesie komunikacji politycznej w kontekście procesu tworzenia się społeczeństwa informacyjnego, a w jego obrębie sieciowej demokracji obywatelskiej.

Praca posiada pionierski charakter, wnosi bowiem na gruncie politologii nowe ustalenia związane z procesem wykorzystania nowych mediów jako narzędzi polityki 2.0.

Praca M. Lakomego (…) posiada nowatorski - w wymiarze analitycznym - charakter i dotyczy problematyki dotychczas nie podejmowanej, bądź w niezwykle skromny sposób analizowanej w ujęciu politologicznym. Na gruncie polskiej politologii - jak dotąd - brakuje takiego całościowego opracowania naukowego, które w rzetelny, a równocześnie przystępny dla czytelnika i interesujący sposób przedstawiałoby problematykę tworzącej się na naszych oczach, z aktywnym udziałem obywateli, e-demokracji.

Praca M. Lakomego wypełni tę lukę, co należy uznać za wysoce wartościowy wkład autora w analizę relacji: polityka - władza - nowe media.

Praca w warstwie analitycznej posiada interdyscyplinarny charakter i zawiera analizę właściwą dla politologicznej oraz komunikologicznej perspektywy badawczej. Od strony metodologicznej usytuowana jest na styku: politologia - nauki o mediach . Zawiera bardzo rzetelną bazę źródłową, co także należy podkreślić. Źródła te w przeważającej mierze są źródłami nowego typu, czyli internetowymi źródłami informacji, które autor we wnikliwy sposób wykorzystuje dla potrzeb prowadzonej analizy.

Z recenzji prof. dr hab. Teresy Sasińskiej-Klas

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 404
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: Kraków 2013
ISBN: 978-83-7767-938-8

Zobacz również

Demokracja 2.0
43.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 6-7 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...