BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda

Ocena:
(19 opinii)

Pierwsza biografia autora potężnej modlitwy "Jezu, Ty się tym zajmij”

Zawiera modlitewnik z cudowną modlitwą zawierzenia

Mistyk. Posiadał przedziwny wgląd w duszę człowieka – napisał ponad 220 tysięcy imaginette, obrazków z proroczym słowem skierowanym do konkretnej osoby. Niezwykle ceniony przez o. Pio, który często odsyłał do niego penitentów.

Kapłan heroicznie wierny Kościołowi, mimo że szczególnie doświadczany: z powodu oskarżeń nieprzychylnych mu osób, wielokrotnie stawiany przez Świętym Oficjum, oskarżany o herezję, z wieloletnim zakazem odprawiania Mszy Świętej i głoszenia homilii. Jest Sługą Bożym. Trwa jego proces beatyfikacyjny.

KIM JEST O. DOLINDO RUOTOLO, KAPŁAN, KTÓREMU JEZUS PODYKTOWAŁ JEDNĄ Z NAJSKUTECZNIEJSZYCH CHRZEŚCIJAŃSKICH MODLITW?

Jestem pod ogromnym wrażeniem tej książki. Jej lektura bardzo mocno mnie poruszyła i zapewne poruszy każdego, kto po nią sięgnie. Rozpala serce miłością ku Bogu i do poświęcenia Jemu wszystkiego, bez wyjątku. Z serca każdemu polecam!

O. Józef Witko OFM
Z wielką radością przyjąłem wiadomość o tym, że powstała ta książka. Z jeszcze większą radością ją przeczytałem. I od razu pragnę przestrzec Czytelnika: autorka to złodziejka. Skradnie wam każdą wolną chwilę. Dlaczego? Bo od świadectw o neapolitańskim kapłanie trudno się oderwać. A po przeczytaniu zostaje dojmujące łaknienie poznawania księdza Ruotolo więcej i więcej…

Ks. prof. Robert Skrzypczak

Joanna Bątkiewicz-Brożek – dziennikarka, publicystka, tłumaczka, współautorka książki "Mam odwagę mówić o cudzie" (wspólnie z prof. Januszem Skalskim). Obecnie współpracuje z portalami Vatican Insider oraz Aleteia.

Opinie naszych Klientów (19 opinii)Napisz swoją opinię

bardzo ciekawa lektura

Naprawdę polecam tą pozycję, mocno zmienia myślenie, i trzeba się przygotować na to, ze trochę namiesza się w systemie wartości. Polecam gorąco:)

autor opinii: Agnieszka

Książka, która zmienia duszę

Róże i ciernie przeplatają się w subtelny sposób przez duszę Wielkiego Kapłana. Kapłan, ojciec Dolindo już zmienia moje życie. Przeczytałam w ciągu jednego dnia przepiękną, bolesną historię drogi krzyżowej życia tego kapłana. Polecam dla tych, którzy targani są przez kajdany współczesnego świata.

autor opinii: Agnieszka

PIĘKNY OPIS ŻYCIORYSU

JEST PRAWDĄ,ŻE TO NIE TY WYBIERASZ TĄ KSIĄŻKĘ,TO O.DOLINDO WYBIERA CZYTELNIKA I PRAGNIE BYŚ PRZECZYTAŁ I PRZEMYŚLAŁ SWOJE ŻYCIE,POSTĘPOWANIE.JESTEM TĄ KSIĄŻKĄ ZACHWYCONY.Z MIŁĄ CHĘCIA PRZECZYTAŁ BYM KTÓRĄŚ Z JEGO KSIĄZEK ,SZCZEGÓLNIE ŻYCIORYS MATKI BOŻEJ.OBECNIE ZACHĘCAM WSZYSTKICH MOICH ZNAJOMYCH I NIE TYLKO DO PRZECZYTANIA TEJ PIĘKNEJ KSIĄZKI.MAM CHĘĆ ZAKUPIĆ PARĘ KSIĄZEK I DAĆ DO KIOSKU PARAFIALNEGO OBY LUDZIE BARDZIEJ ZROZUMIELII POKOCHALI NASZĄ WIARĘ,BOGA .OBECNIE CODZIENNIE MODLĘ SIĘ ZA TEGO KOCHANEGO KSIĘDZA I MAM NADZIEJE ŻE ZOSTANIE W KONCU BEATYFIKOWANY.Z ŻYCIORYSU WYNIKA ŻE JUŻ JEST ŚWIĘTYM.POZDRAWIAM WSZYSTKICH I ZACHĘCAM

autor opinii: BOGUSŁAW GAJDA

Koniecznie przeczytaj!

Wspaniała książka. Przeczytałam błyskawicznie. Po prostu przykuła mnie, co mi się dawno nie przydarzyło. Fascynująca jest postać księdza Dolindo Ruotolo. Jego życiorys i świętość to wielkie świadectwo bardzo potrzebne w tych czasach. Że tak może się zdarzyć...Modlę się Jego modlitwą "Jezu , Ty się tym zajmij" i modlę się o beatyfikację Tego Świętego kapłana oraz o wydanie Jego dzieł, pism, dorobku życiowego, który jest skarbem. Czekam z tęsknotą. Wierni czekają i chcą koniecznie poznać spuściznę literacką księdza Ruotolo.!!!

autor opinii: Wanda Burdziak-Zwolińska

Polecam! Wyjątkowa książka o wyjątkowym kapłanie

Opowieść o niesamowitym kapłanie. Jego życie to jedna wielka próba wiary, nadziei, miłości, charakteru i Bóg wie czego. Przesłanie ojca Dolindo ma również wyjątkowo realny wymiar - pokazuje nam jak żyć i komu oddać stery naszego życia. I to z jakim skutkiem...! Książkę czyta się niesamowicie łatwo, jest bardzo wciągająca. Po przeczytaniu książki żałuję, że nie wydano żadnych prac o. Dolindo w języku polskim.

autor opinii: Mariusz Partyka

Pogłębiająca wiarę

Książka cudowna, wspaniała, przejmująca. Czyta się ją jednym tchem. Czytając płakałam. Gorąco polecam ! Teraz dałam ją mojej mamie a później siostrze. Niech jak najwięcej osób pozna O. Dolindo i ten cudowny akt zawierzenia JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ. Zapewniam wszystkich " On się tym zajmuje "

autor opinii: Danuta Perz

Musisz ją przeczytać

Ta książka umocniła mnie w wierze, a tego właśnie potrzebowałam…..

autor opinii: Małgorzata

Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda

Polecam każdemu!!!

autor opinii: Elżbieta S

Bardzo dobra

Książka jest po prostu cudowna. Dawno nie czytałem tak dobrej książki. Serdecznie polecam

autor opinii: Paweł Pliszka

Super

Polecam świetne książki duża oferta

autor opinii: Darek

Prawdziwie Święty

Niesamowita książka. Dlaczego jeszcze O. Dolindo nie jest Świętym? Cuda za jego pośrednictwem działy się już za jego życia. Jest tak wiele świadectw a ja dopiero teraz dowiedziałam się o Tym Człowieku. Książka, którą warto przeczytać;nie można się od niej oderwać.POLECAM

autor opinii: Teresa Kulicka

Warto przeczytac

Ksiazka opowiada o niezwyklej osobie, nie mozna sie od niej oderwac. Zachecam do lektury

autor opinii: JB

Niesamowita historia

Poruszająca historia życia Ojca Dolindo Rutolo.Szkoda że tak mało się o tak Wielkich ludziach słyszy i mówi .

autor opinii: Elżbieta

super ksiazka

Świetna książka opisująca losy niesamowicie pokornego księdza który nie został świętym ale sie nim urodził. Gorąco polecam wszystkim jako wzór do naśladowania w naszym zwykłym życiu szczególnie teraz gdy świat jest pełen antywzorców.

autor opinii: Krzysztof Prokop

Polecam

Wartościowa książka o wspaniałym człowieku polecam.

autor opinii: Andrzej Jabłoński

polecam z całego serca !!!

Książkę czyta się jednym tchem, pomaga w nauce zawierzenia Bogu, jest przejmującym świadectwem wiary, ufności i bezgranicznego oddania się Bogu. Polecam !!! Mało książek robi tak piorunujące wrażenie, pozycja ta, powinna być obowiązkowa lekturą szkolną :)

autor opinii: Beata Zieba

Niech będzie świętym

Przepiękny kapłan z różami w sercu i drogą cieniową w życiu. Płakałam ...

autor opinii: A.Sz.

książka najwspanialsza

coś wspaniałego, jeszcze żadna książka tak mnie nie poruszyła. polecam każdemu na 1000%. nie mogę wyjść z zachwytu.

autor opinii: zmęczona życiem

CUDOWNA książka

Czytam aktualnie książkę: jest cudowna. Cudowny jest również jej Bohater. Fenomenalna postać, mogąca być ogromną inspiracją dla każdego wierzącego, może nawet nie tylko wierzącego. POLECAM każdemu, kto chce poznać pięknego człowieka i ....Pięknego, który stworzył i ukształtował Świętego.

autor opinii: Barbara Madejska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 432
Wydawnictwo: Esprit
Wydanie: Kraków 2017
ISBN: 978-83-65349-52-1

Zobacz również

Książka wyróżniona Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda
29.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...