BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Droga doskonałości [twarda oprawa]

Ocena:
(2 opinii)

Modlitwa, rozumiana jako życie wypływające z kontaktu z Bogiem, a zarazem droga do Niego prowadząca, ogniskuje rozważania w tym traktacie.

Głównym jego celem jest zachęcenie czytelników do modlitwy wewnętrznej. Święta omawia założenia, na których opierają się modlitwa, jej istota i wzrost życia modlitwy. Ukazuje wpływ kontemplacji na życie codzienne.

Zobacz tę książkę również w miękkiej oprawie.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Droga na każdy czas

W internecie znalazłam fragment tej książki i na tyle mnie zaciekawił, iż postanowiłam sprawdzić czy cała jest tak ciekawa. Jest nie tylko ciekawa ale wręcz mnie zachwyca. Zawsze gdy czytam jakąś książkę zakreślam ważne dla mnie fragmenty albo takie które mnie poruszają ale w drodze doskonałości mam z tym wielki problem ponieważ musiałabym zaznaczyć całą książkę. Jest to prawdziwa miara wielkości słów gdy nie tracą one nic na aktualności mimo upływu czasu.

autor opinii: Ewa Małysiak

Gorąco polecam

Znakomita pozycja dla każdego kto chciałby lepiej zrozumieć istotę modlitwy - odpowiada na wszelkie pytania kiedy i gdzie trzeba się silić, a kiedy trzeba puścić wolno i pozwolić Bogu się prowadzić. Gorąco polecam zarówno dla osób konsekrowanych, jak i świeckich, do których należę.

autor opinii: Beata

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 304
Wydawnictwo: Karmelitów Bosych
Wydanie: Kraków 2014
ISBN: 978-83-7604-243-5

Zobacz również

Droga doskonałości [twarda oprawa]
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...