BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Duch objawia Jezusa

Ocena:
(3 opinii)

"Duch objawia Jezusa" to wspaniała książka o działaniu Ducha Świętego, pozwalającego nam odkrywać Jezusa w znakach dostarczanych przez Kościół i wiarę.

Ksiądz Serafino Falvo mówi o roli kultury, kapłanów - reprezentantów Chrystusa, sakramentów, świętych, Słowa Bożego, nazywając je jednak kolejnymi zasłonami, które skrywają Jezusa i jednocześnie ku Niemu kierują. Zachęca, by nie skupiać się na nich samych, ale na Tym, do którego mają prowadzić.

Sama książka jest również drogowskazem ukazującym, jak poprzez te "zasłony" dążyć do odkrycia całej prawdy Jego boskiej Osoby. Pisana z wielką żarliwością i pasją, pozwoli czytelnikom wiele rzeczy przeżyć i zrozumieć na nowo.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Wspaniała książka która polecać można każdemu chrześcijaninowi do pogłębienia wiary i zanurzenia się głębiej w sferę duchową. Ojciec Favlo w tej książce przybliża Ducha Świętego i uczy jak żyć s Nim co dzień jak Duch Święty jest obecny w każdej chwili naszego życia... Polecam szczególnie wspólnocie modlittewnej jak w szczególności osobom działającym w Odnowie w Duchu Świętym.

autor opinii: Jola Ł.

Polecam

Kim Duch Święty jest. Na to pytanie odpowiada nam ta książka...i na wiele innych pytań. Za jakimi Zasłonami kryje się Duch Święty: za zasłoną Bożych Darów locpSakramentów, Kościoła, Chrystusa, postaciami Świętych, gloszonych kazań ... Itp Zadziwiające i tajemnicze są drogi i ścieżki które Bóg wybiera by napełnić Sobą żywe świątynie Ducha Świętego. Książkę polecam każdemu chrześcijaninowi jak również osobom przynależącym do wspólnot modlitewnych czy do Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.

autor opinii: Jola Ł.

!!!!

Bardzo polecam, wspaniała książka!!!!!!!

autor opinii: Kate

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 248
Wydawnictwo: Esprit
Wydanie: Kraków 2007
ISBN: 978-83-60040-30-0

Zobacz również

Duch objawia Jezusa
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...