BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Dzięki Bogu jestem zakonnicą!

Poznaj zaskakujące historie spełnionych kobiet!

Książka "Dzięki Bogu jestem zakonnicą!" przybliży Ci m.in. sylwetkę Teresy Pawlak, albertynki, która jeździ na Przystanek Jezus na Woodstocku i z więźniami śpiewa piosenki Dżemu.

Przeczytasz też o Iwonie Szwajcy, klarysce, która najszczęśliwsza jest za klauzurą.

Kolejną bohaterką jest Justyna Papież, służebniczka dębicka, która towarzyszy alkoholikom i codziennie modli się za uzależnionych.

"Dzięki Bogu jestem zakonnicą!" może powiedzieć również Maksymiliana Kamińska, misjonarka Chrystusa Króla, która jako dwunastolatka złożyła uroczyste przyrzeczenie, że... nigdy nie pójdzie do zakonu.

Dowiesz się też, jak Tymoteusza Agnieszka Gil, dominikanka, w zakonie została specjalistką od PR, księgową i pedagogiem specjalnym.

Wszystkie te historie zebrała Małgorzata Terlikowska – redaktorka, etyczka, żona, mama pięciorga dzieci – w szczerych rozmowach odkrywa, jak pełne pasji kobiety rozpoznały swoje powołanie do życia w habicie.

– Co siostrę uszczęśliwia?

– To zabrzmi jak slogan, bo wiadomo: co może zakonnica powiedzieć? Jest szczęśliwa, bo jest z Panem Jezusem. Ale to naprawdę tak jest.

(fragment)


Książka "Dzięki Bogu jestem zakonnicą!" to najlepsze świadectwo kobiecej solidarności, siły i nieprzeciętnej umiejętności zamieniania zranień w perły.

Jeśli myślicie, że życie sióstr zakonnych to odciski na kolanach i powolne przekładanie paciorków różańca, to ta książka wywróci wasz świat do góry nogami! Kobiety, które w zakonie odkryły nie tylko pełnię kobiecości, ale przede wszystkim pełnię miłości, pokazują, jak być prawdziwie szczęśliwą, czułą i bliską. Zachwycające i pociągające! Anna Malec, dziennikarka Aleteia.pl, autorka audycji W ogrodzie Ewy (Radio Warszawa)

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 416
Wydawnictwo: Esprit
Wydanie: 2019
ISBN: 9788366061583

Zobacz również

Dzięki Bogu jestem zakonnicą!
32.90 zł
26.90 zł
Oszczędzasz 6.00 zł (18%)
  • Wysyłamy w ciągu 5-6 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...