BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

E-mail od Pana Boga do młodzieży

Ocena:
(2 opinii)

Stoisz przed życiowym wyborem? Zdajesz do nowej szkoły, a może niebawem czeka cię egzamin maturalny, na studia lub obrona pracy dyplomowej? Starasz się o przyjęcie do pracy? Zajrzyj do swojej skrzynki z e-mailami. Wśród wielu listów od kolegów i przyjaciół znajdziesz dziś wiadomość specjalną - list od Pana Boga. Przeczytaj go bardzo uważnie. Nie na darmo jest oznaczony wysokim priorytetem. Bóg wie, że potrzebujesz Jego pomocy i wsparcia. Na starcie w dorosłość twój Ojciec ma ci coś ważnego do powiedzenia.

Co planujesz począć ze swoim życiem na progu dorosłości? Cokolwiek wybierzesz, możesz być pewny, że Bóg będzie z tobą. Już dziś załoguj się do Jego Serca, a w "e-mailu od Pana Boga do młodzieży" otrzymasz siłę wiary, nadziei i miłości!

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Świetna książka

Uważam że jest to świetna książka. Często chcę wiedzieć co Pan Bóg myśli.. ta książka jest zbiorem wybranych fragmentów z Pisma Świętego, które wyjaśnione w prosty, praktyczny sposób trafiają przynajmniej do mnie.

autor opinii: Karolina

Po przeczytaniu tej książki na pewno bliższa staje się osoba Boga Ojca. Sama należę do młodzieży i do mnie ta książka naprawę przemawia.

autor opinii: Anita

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 248
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2012
ISBN: 9788371688140

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki E-mail od Pana Boga do młodzieży E-mail od Pana Boga do młodzieży
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...