BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

Egzorcyzm. Posługa Miłości

Ocena:
(13 opinii)

Ksiądz Michał Olszewski, opierając się na swym doświadczeniu w walce z mocami ciemności, przedstawia istotę i przebieg rytuału egzorcyzmu. Podkreśla, że jest on przede wszystkim wyrazem miłości Boga i Kościoła do cierpiących na skutek zniewolenia duchowego.

Jego opowieść zaś przeniknięta jest autentyczną radością z doświadczania Bożego działania podczas tej posługi. Pojawiają się w niej mrożące krew w żyłach nadnaturalne fenomeny, których doświadczył autor, jednak ukazane są one zawsze w perspektywie objawiania niezwykłej mocy Bożej, która przewyższa nieskończenie wszelkie sztuczki demonów.

Jednemu ze znajomych księży zaproponowano, by został egzorcystą. Obawiał się tego, miał wiele wątpliwości. Długo o tym rozmawialiśmy. Powiedziałem mu: „Słuchaj, nie bój się tego. Zło które cię może przerazić, nie jest istotą egzorcyzmu. Nie! Jeśli się zgodzisz, dotkniesz takich rzeczy i takiego działania Boga w ludzkich sercach, których dziewięćdziesiąt procent księży nigdy nie doświadczy. Zobaczysz cuda na własne oczy”. Bo naprawdę to, co się dzieje w czasie wertowania tych niepozornych stronic rytuału, jest nieprawdopodobnym doświadczeniem Pana Boga, Jego mocy, Jego przychodzenia w łasce, mocy Ducha Świętego i świętych.

Fragment książki

Ks. Michał Olszewski SCJ - egzorcysta diecezji kieleckiej, prowadzi popularnego bloga z komentarzami liturgicznymi na każdy dzień (slowopana.com), jest jednym z redaktorów portalu ewangelizacyjnego profeto.pl.

Opinie naszych Klientów (13 opinii)Napisz swoją opinię

Polecam

Świetna książka ,wprawdzie kiedyś ją kupiłem i pożyczyłem sąsiadowi widocznie była tak dobra że mi nie oddał dlatego zdecydowałem się drugi raz kupić i nie żałuje bo warto.Dziękuje i Polecam :)

autor opinii: Karol Gonkiewicz

Książka obowiązkowa

Książka ta ukazuje prawdę o istnieniu osobowego zła, tj. Szatana i jego demonów, ale ukazuje przede wszystkim prawdę o sile Bożej Miłości i o sile Miłości do bliźniego. Czytając tę książkę czułam świętość kapłana, który ją napisał, człowieka pełnego pokory, miłości i odwagi, człowieka prowadzonego przez Ducha Świętego, który w swej posłudze nie jest sam: jest z Nim całe Niebo. Czasy obecne są czasem szczególnym: Duch Święty mocno działa w Kościele. Zatem zło osobowe również się uaktywnia i dąży do zniszczenia dzieł Bożych. Nie dziwi zatem, że współcześnie mamy do czynienia z tak wieloma opętaniami. Posługa egzorcystów to nasza "deska ratunku". Niechaj Duch Boży wspomaga każdego egzorcystę na drodze, którą wyznaczył mu Bóg- na drodze Miłości, która jest największą wartością w życiu każdego człowieka. Największym i najsilniejszym egzorcyzmem jest właśnie Miłość...

autor opinii: Klaudia

Spełniła swoje zadanie w 100%

Wszystkie książki ks. Olszewskiego spełniają swoje zadanie. Mam dar łez czytając każdą z nich .... Dziękuję ;)

autor opinii: Beata

Piękna

Cudowne doświadczenia Miłości Boga i Miłości człowieka do drugiego człowieka. To jest niesamowite, jak człowiek może kochać innego człowieka, którego nie zna, widzi pierwszy raz i pragnie jego wolności. Książka zawiera piękne i niesamowite doświadczenie Bożej Miłości, która zawsze z czułością spogląda w stronę człowieka

autor opinii: Ala B.

Książka fascynująca, jak wszystkie tego autora. Pokazuje świat duchowy widziany oczami księdza egzorcysty. Zmienia spojrzenie i potrząsa zaspanych/zniechęconych duchowo. Polecam.

autor opinii: Edyta

O książce

Ta książka pozwoliła mi uzmysłowić sobie jak zło dobrem zwyciężać. Sama doświadczyłam jak wielka jest miłość i ile dobra z niej mamy. Co zrobić kiedy spotykają nas rzeczy trudne które nagle się pojawiają, jak można się im przeciwstawiać?. Zachęcam do przeczytania, bardzo pomocna książka.

autor opinii: Łucja

polecam!

Polecam zarówno książkę jak i księgarnię. Wysyłka naprawdę natychmiastowa- przyznam że byłam bardzo zaskoczona. Miłe parę słów od nadawcy ;) i zakładka magnesowa. Książka naświetla wiele aspektów wiary i życia pozagrobowego, czego nie usłyszymy od większości księży. Zmieni o 180 stopni postrzeganie wszelkich ponadnaturalnych zjawisk na jakie we współczesnym świecie panuje moda. Nagle okaże się że.. duchy nie istnieją a to czego nie widzimy ludzkim okiem- odwiecznej walki sił dobra i ciemności doświadczamy namacalnie w każdej sekundzie życia w naszych ludzkich umysłach ograniczonych zmysłami. Do księgarni na pewno wrócę, książkę serdecznie polecam.

autor opinii: Małgorzata

Świetna!

Ksiażka jak najbardziej warta przeczytania, opowiada jasno o celach i całym schemacie egzorcyzmu.. czyta sie ją jednym tchem.. jak zresztą wszystkie książki ks, Michała Olszewskiego..polecam!

autor opinii: Iwonaa

dotyczy książki Ks. Michała Olszewskiego pt. EGZORCYZM POSŁUGA MIŁOŚCI

Kupując tę książkę chciałam dotrzeć do tego czym jest egzorcyzm, a czym modlitwa o uwolnienie, jakie są różnice - kiedy należy zastosować - odprawić egzorcyzmy - jak to się odbywa - jak się kończy - gdzie ja jestem w tym wszystkim Dużo mi ta książka naświetliła informacji na te tematy - zachęcam do jej przeczytania - jest tak jak dla mnie bardzo mocna w odbiorze - Polecam Gorąco

autor opinii: Małgorzata Niebudek

"Egzorcyzm.Posługa miłości"

Bardzo dobra książka dla kogoś,kto coś słyszał o egzorcyzmach z" różnych źródeł". Pozwala spojrzeć z właściwej strony(strony kościoła katolickiego) na problem.Napisana językiem zrozumiałym .

autor opinii: Barbara Deptuła

Gorąco polecam.

Książkę czyta się jednym tchem, x.Olszewski w przystępny i interesujący sposob opisuje najpopularniejsze zagrozenia duchowe, a przy tym składa świadectwo głębokiej wiary...Gorąco polecam.

autor opinii: Justyna Wildner

bardzo pozytywna

książka pod w/w tytułem była przemyślanym zakupem, szukałam jej w wielu księgarniach internetowych aż trafiłam do Państwa, wywarła na mnie ogromne wrażenie, czasem nawet przerażające, gdyż człowiek nie mający na co dzień kontaktu z opisanymi w niej sytuacjami nie zdaje sobie sprawy, że takie rzeczy się zdarzają w otaczającym nas świecie; książka ta na pewno pogłębiła moją wiarę i miała dla mnie znaczenie informacyjne i pouczające w kwestii egzorcyzmów i ich znaczenia

autor opinii: Jolanta Szewczyk

"Michał Olszewski " Egzorcyzm"

W dzisiejszych czasach naznaczonych hałasem,pogonią za pieniędzmi, bezsensem, niepokojem, warto jest zatrzymac się , by w ciszy usłyszec to , co mówi do nas Bóg. Nie zdajemy sobie sprawy, jak blisko nas znajduje się prawda o istnieniu, jak cienka granica dzieli człowieka od upadku i trwogi. Dzięki książce " Egzorcyzm" zrozumialam, że cuda dzieją sie na naszych oczach, wystarczy TYLKO uwierzyc. Lektura ta jest znakomitą propozycją dla ludzi poszukujących, tęskniących za prawdziwą miłością, a także dla wszystkich, którzy z całych sił pragnął życ Bogiem na codzień. Zagrożenia, które niesie wspołczesna cywilizacja, muszą byc przestrogą dla każdego, kto nie chce stac się ofiarą Złego. "Egzorcyzm" to bardzo pouczajaca, pełna nadziei i humoru pozycja. Gorąco polecam.

autor opinii: Dorota Woźniak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 120
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: Kraków 2013
ISBN: 978-83-7482-543-6

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Egzorcyzm. Posługa Miłości Egzorcyzm. Posługa Miłości
14.99 zł
  • Wysyłamy po Nowym Roku
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...