BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Ewangelia 2018. Droga, Prawda i Życie [mały format, oprawa miękka]

Praca zbiorowa
Ocena:
(1 opinii)

Książka jest podstawową pomocą dla każdego, kto chce uczynić słowo Boże stałym, codziennym towarzyszem swojego życia oraz chce je rozważać według klucza roku liturgicznego.

Książka zawiera pełny tekst Ewangelii na każdy dzień 2018 roku oraz odnośniki do czytań biblijnych na dany dzień. Każda Ewangelia została opatrzona rozważaniem oraz krótką modlitwą inspirowaną słowem Bożym. Pomagają one ukierunkować osobistą refleksję i pełniej zrozumieć nauczanie Chrystusa.

W książce znajdują się również przypomnienia o uroczystościach i świętach kościelnych, o liturgicznych wspomnieniach świętych i błogosławionych, rozważania Drogi krzyżowej, Różańca, tekst Godzinek o Najświętszej Maryi Panny, najważniejsze litanie, Kompletę i wiele innych modlitw.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

must have

To jest taka Książka, którą TRZEBA MIEĆ. Kiedyś ksiądz Bashabora pytał się : Gdzie jest twoja Biblia? Gdzie Twoja broń przeciwko szatanowi? To jest moje magnum, moja broń od kilku lat. Polecam wszystkim. Staram się rozpoczynać dzień z Ewangelią, krótkim słowem napisanym do niej i modlitwą i żyć tymi słowami każdego dnia. Maria

autor opinii: Maria

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 512
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2017
ISBN: 978-83-7797-741-5

Zobacz również

Ewangelia 2018. Droga, Prawda i Życie [mały format, oprawa miękka]
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...