BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić Twoje życie [miękka oprawa]

Ocena:
(1 opinii)

Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku!

Pragniesz udoskonalić swoje życie, ale każda zmiana Cię paraliżuje? Nie masz siły ani czasu, by zadbać o polepszenie jakości własnych dni? Masz serce przepełnione marzeniami, lecz coś nie pozwala Ci w pełni ich zrealizować? Najwyższa pora poznać potęgę drobnych kroczków.

Idea jest prosta - należy tak zmylić wrodzone opory przed przyjmowaniem nowego sposobu zachowania, by już zawsze móc cieszyć się osiągniętym sukcesem, a jednocześnie nie wywoływać w swoim życiu emocjonalnej rewolucji. Bez względu na to, czy chcesz rzucić palenie, pozbyć się zbędnych kilogramów, zadbać o rozwój kompetencji, czy stworzyć udany związek - filozofia kaizen jest dla Ciebie. Ta mądrość rodem z Kraju Kwitnącej Wiśni niweluje ukryty w każdym z nas lęk, szczególnie zaś chemiczną reakcję "walki lub ucieczki" (leżącą u podstaw strachu przed zmianą).

Autor nauczy Cię, jak:

* samodzielnie korzystać z mechanizmów działania kaizen,
* nastawić się wobec innowacji w taki sposób, by nie ulec strachowi,
* uczynić swoje życie bardziej efektywnym, zarówno w domu, jak i w pracy,
* polubić zmiany.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Gorąco polecam

Jak mały krok zmienił moje życie? Wiele małych kroków wpłynęło na moje życie a teraz wiele małych zmienia moje życie. To jest wspaniała książka chociaż trochę "wywrotowa". Nie mieści się w kanonie popularnych poradników, które doradzają dokonywanie radykalnych zmian jako jedynych prowadzących do spektakularnych sukcesów. Polecam cierpliwym, zapracowanym i niezdecydowanym. To działa! Gdyby nie moja praca zgodna z filozofią kaizen nad zgubnym nawykiem osobistego zwlekania, ta opinia nigdy by nie powstała.

autor opinii: Beata Wawrzycka

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 168
Wydawnictwo: Helion
Wydanie: Gliwice 2010
ISBN: 9788324631964

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić Twoje życie [miękka oprawa] Filozofia Kaizen. Jak mały krok może zmienić Twoje życie [miękka oprawa]
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...