BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Garnek strachu. Droga do dojrzałości. Lekcje Gedeona

Ocena:
(1 opinii)

„Garnek strachu” to spotkanie ze Słowem, które pomoże Ci w zupełnie nowy sposób stanąć twarzą w twarz z Twoimi lękami.

Sprawdź, co masz wspólnego z legendarnym przywódcą wojsk Izraelskich, Gedeonem. Adam Szustak OP w niepowtarzalny sposób poprowadzi Cię po zdarzeniach z życia tej postaci.

Poznasz historię człowieka, który dojrzewa przez całe życie, który boi się, ciągle potrzebuje znaków i potwierdzenia swojej siły. Poznasz Boga, Największego Kreatora i Ojca, który zaskakuje poczuciem humoru.

W końcu przeczytasz opowieść o Tobie i Twoim zwycięstwie, które nadejdzie, jeśli tylko zdecydujesz się wykonać pierwszy krok.

Samo przeczytanie „Garnka strachu” nic Ci nie da, jeśli potraktujesz tę lekturę jako kolejną książkę motywacyjną czy informacyjną. Ważne jest to, co z tą treścią zrobisz dalej (…) ze Słowem, które usłyszysz (…). Nie łudź się, że zaraz po skończeniu ostatniego rozdziału w Twoim życiu nastąpi przełom, a Twoje największe lęki znikną. No dobrze, może u kilku osób tak się stanie, jeśli od razu przyjmą Słowo, które usłyszą. (…) Nie będziemy więc czytać Księgi Sędziów, by się inspirować, (…) lecz by obrzucić się Słowem, które ma moc, by mogło w nas wszystko zrobić.

Adam Szustak OP, fragment wstępu


Zobacz tę książkę także w formie audiobooka.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Garnek strachu

Krótko , treściwie, piękna oprawa graficzna ... Treść interpretacji pomogło mi zrozumieć np że nie muszę czekać na nadzwyczajne siły by działać ...w swoim życiu...nawet w słabości jest siła.. Dziękuję O.Szustakowi za Jego duszpasterstwo ... .Tak dużo Miłości ...Aż chce się żyć... Pozdrawiam. Bożena Ostrowska

autor opinii: Bozena Ostrowska

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 182
Wydawnictwo: Rób to, co kochasz
Wydanie: Nowy Sącz 2017
ISBN: 978-83-64855-78-8

Zobacz również

Garnek strachu. Droga do dojrzałości. Lekcje Gedeona
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...