BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Globalna rewolucja seksualna. Likwidacja wolności w imię wolności

Ocena:
(1 opinii)

Globalna rewolucja seksualna, propagowana przez ONZ i Unię Europejską, wkradła się do polityki, instytucji władzy i placówek oświatowych. Tam stopniowo, za plecami opinii publicznej, zrodził się z niej ogromny program przekształcenia społeczeństwa, który burzy podstawy demokracji i przybiera coraz bardziej totalitarny kształt.

Gabriele Kuby, socjolog z wykształcenia i matka trojga dzieci, od czasu przejścia na katolicyzm w 1997 roku zajmuje się w licznych publikacjach i wykładach krytyczną analizą ideologii genderowej oraz jej destrukcyjnym wpływem na współczesne społeczeństwa, jak i przyszłe pokolenia.

Miejmy nadzieję, że ta książka - rzetelna, bezkompromisowa i daleka od "poprawności politycznej" analiza wdrażanej na naszych oczach globalnej rewolucji kulturowej - otworzy oczy i sumienia także odpowiedzialnym za politykę, Kościoły, kulturę i społeczeństwo, aby z przekonaniem stawali w obronie godności człowieka i opartego na niej systemu wartości.

Gabriele Kuby ma odwagę nazwać po imieniu zagrożenie naszej wolności przez antyludzkie ideologie (...). Tę książkę powinno przeczytać jak najwięcej ludzi, aby sobie uświadomili, co ich spotka, jeśli nie będą się bronili.

Prof. dr Robert Spaemann

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Nie spotkałam nigdy wcześniej tak rzetelnie, merytorycznie, z ogromną wiedzą napisanej książki o tej tematyce. Prawda o "gender", o rewolucji seksualnej jest dużo gorsza niż to się powszechnie sądzi. Pod płaszczykiem "zdrowia reprodukcyjnego", "tolerancji", "równości", "antydyskryminacji" kryje się śmiercionośna machina dążąca do zniszczenia rodziny, małżeństwa, do zabijania nienarodzonych dzieci, do legalizacji pedofilii i wielu innych zboczeń seksualnych, do indoktrynacji młodzieży, do rozpowszechniania pornografii, do zanegowania prawa Bożego, przykazań i moralności chrześcijańskiej. Sytuacja ta przedstawiona jest głównie na gruncie niemieckim i pokazuje, jak szerokie kręgi zatacza ta zgubna ideologia. A to wszystko dzięki finansowaniu przez UE, ONZ i rządy wielu krajów środowisk rozpowszechniających te treści. Gender wkracza do polityki, na uniwersytety, do mediów, do miejsc pracy. U podstaw tej ideologii leży przekonanie, że nie istnieje prawda absolutna, a każdy kto broni małżeństwa, rodziny, religii jest "fundamentalistą". Jest to o tyle groźne zjawisko, że już w niektórych krajach są przewidziane sankcje karne za sprzeciwianie się tym teoriom, co powoduje, że tolerancja głoszona przez genderowców jest dla wszystkich oprócz tych, którzy się z nimi nie zgadzają. Naprawdę warto przeczytać tę publikację, choćby po to, by przekonać się "od podszewki" co niesie za sobą genderowa rewolucja seksualna i jak może być niebezpieczna.

autor opinii: Monika N.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 416
Wydawnictwo: Homo Dei
Wydanie: Kraków 2013
ISBN: 978-83-62579-79-2

Zobacz również

Globalna rewolucja seksualna. Likwidacja wolności w imię wolności
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...