O książce
Uwaga! Z powodu przerwy w pracy wydawców i hurtowni wszystkie zamówienia złożone od 19 grudnia do 6 stycznia zrealizujemy po przerwie świąteczno-noworocznej (wysyłkę rozpoczynamy od 7 stycznia). Życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Godzina święta. Nabożeństwa eucharystyczne

Ocena:
(2 opinii)

Niniejsza książka to praktyczna pomoc duszpasterska. Stanowi ją 12 gotowych zestawów do wykorzystania w czasie nabożeństw eucharystycznych, takich jak: Godzina święta, adoracja Najświętszego Sakramentu w pierwsze piątki lub w pierwsze niedziele miesiąca czy adoracje-czuwania. Zestawy te zawierają teksty rozważań-modlitw oraz modlitwy wiernych. Autor proponuje też tytuły pieśni, które są stosowne do odśpiewania w trakcie danego nabożeństwa.

Teksty rozważań są tematycznie dobrane do poszczególnych okresów roku liturgicznego lub roku kalendarzowego. Napisane są językiem pięknym, barwnym i żywym, a ich treść odnosi się do głębokich prawd o Bogu i o człowieku.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

wskazówka - przykład

dla praktykujących jest to dobra wskazówka do własnych, głębszych rozważań.

autor opinii: Sebastian Chojnacki

Moja ocena

Książka podaje bardzo ładne rozważania i modlitwy na każdy miesiąc roku. Łatwo się czyta, przystępny język, dla starszych ludzi większa czcionka. Polecam.

autor opinii: Anna Pochopień

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 154
Wydawnictwo: eSPe
Wydanie: Kraków 2007
ISBN: 978-83-7482-118-6

Zobacz również

Godzina święta. Nabożeństwa eucharystyczne
15.99 zł
  • Wysyłamy po Nowym Roku
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    lub za darmo - zobacz
Mogą Cię również zainteresować książki...
aaa