BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Groch i Kapusta. Podróżuj po Polsce! Południowy zachód

W naszym kraju jest wiele niezwykle ciekawych miejsc - jak mówi autorka - globtroterka i współtwórczymi cyklu "Pieprz i Wanilia". Seria "Groch i kapusta" to subiektywny przewodnik Elżbiety Dzikowskiej po Polsce.

Groch i Kapusta zdobyła nagrodę Najlepszej Podróżniczej Książki Roku. Oprócz opisów i zdjęć autorka poświęca sporo uwagi swoim bohaterom, którzy mają za zadanie przekazać swoją pasję, aby zafascynować i zainspirować do poznawania danego regionu. Drugie wydanie to nowa szata graficzna, sprawozdania z ostatnich podróży autorki i nowy klarowny podział Polski na cztery części. Każdy tom to znakomity sposób na weekend czy wakacje - każdy tom zaskakuje! Rzadko kto wie, że np. na Dolnym Śląsku mamy więcej zamków i pałaców niż nad Loarą… Zacznijmy je zwiedzać!

Południowy zachód to nadzwyczaj ciekawy historycznie i turystycznie region Polski. Na Dolnym Śląsku – więcej zamków i pałaców niż nad Loarą. Na Górnym – wspaniałe trasy pod ziemią i na ziemi. Opolszczyzna jest naprawdę pełna dziwów. Kalwaria Zebrzydowska nie bez powodu nazywana bywa „polską Jerozolimą”. Zachęcają do wędrówek i wspinaczki „Orle Gniazda” w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, a Wielkopolska ze swoimi zabytkami oraz ludźmi z pasją uczy patriotyzmu i gospodarności.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 280
Wydawnictwo: Rosikon Press
Wydanie: Warszawa 2011
ISBN: 978-83-629-8100-7

Zobacz również

Groch i Kapusta. Podróżuj po Polsce! Południowy zachód
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...