BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Zwiadowcy. Księga 9. Halt w niebezpieczeństwie

Ocena:
(2 opinii)

Halt, Will i Horace śledzą drogę Tennyson'a do Picty. Muszą zatrzymać proroka Oudsiderów i pozostałych wyznawców kultu, zanim ci przekroczą granicę Araluenu. Will pokonał jednego zabójcę z grupy Tennyson w Clonmelu, ale jeszcze dwóch zostało przy życiu.

Czy nadzwyczajne zdolności łucznicze Willa i Halta wystarczą, by ocalić ich życia w starciu z zabójcami, czy będzie to ostatnia bitwa Halta?

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

w porządku

Mój mąż zachwycony, pochłania każda kolejną część w tempie ekspresowym

autor opinii: Ania

Jak zwykle świetna i zaskakująca!

Ten tom niesamowicie mnie zaskoczył. Jak zobaczyłam tytuł, to myślałam, że jest bardzo sugestywny i byłam trochę zawiedziona, ale jak zawsze autor potrafił tak nakombinować, że czytelnik nie może się wszystkiego domyśleć. I to jest w tych książkach niesamowite, ciągłe zwroty akcji i zaskakujące rozwiązania. książka trzyma w napięciu do samego końca. Szkoda, że to już prawie koniec. Przede mną tylko dwie księgi zwiadowców. I dołączam się z apelem milionów fanów na całym świecie. Chcemy kolejnych części :) Bo nie wyobrażam sobie dnia bez Zwiadowców, przygód Willa, Halta i pozostałych bohaterów. Serdecznie polecam. Książki warte czasu :)

autor opinii: Karolina Nowak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 512
Wydawnictwo: Jaguar
Wydanie: Warszawa 2011
ISBN: 978-83-7686-050-3

Zobacz również

Zwiadowcy. Księga 9. Halt w niebezpieczeństwie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...