BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Helenka poszła do Nieba

W styczniu 2017 roku dotarły do Polski zatrważające wieści z Boliwii o śmierci polskiej wolontariuszki. Nikt chyba jeszcze wtedy nie przypuszczał, że jej świadectwo poruszy serca tylu osób.

Jej postawa była i wciąż jest inspiracją do dobrego życia dla wszystkich, którzy o niej słyszą. Helenka Kmieć swoją energią nieustannie inspiruje do działania młodych i tych nieco starszych. Nieustannie jest wzorem dobroci, a radość wiary, którą roztaczała wokół siebie można śmiało nazwać Bożym rabanem.

Książka "Helenka poszła do nieba" to zbiór wzruszających świadectw o tej zwyczajnej, a zarazem niezwykłej misjonarce. Opowiadają o niej jej przyjaciele i duszpasterze. Wujek Helenki - bp Jan Zając nazwał ją tam „iskierką, która wnosiła blask wszędzie, gdzie się pojawiała”.

Prezentowana książka jest zbiorem świadectw osób, które znały Helenkę w realiach jej codziennego życia. Sądzę, że warto się przy nich zatrzymać, bo świętym nie zostaje się po śmierci, lecz jest się nim za życia. Kościół – po dokładnym zbadaniu życia kandydatów na ołtarze – wydaje tylko ostateczny werdykt, że danej postaci przysługuje ten tytuł. Ważne jest, że apostolska posługa Helenki trwa nadal, a jej życie oddane Bogu i ludziom może być także cenną inspiracją do odważnego pójścia drogą Ewangelii, która nie ma granic.
ks. Franciszek Ślusarczyk, rektor Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 128
Wydawnictwo: Rafael
Wydanie: Kraków 2018
ISBN: 978-83-65889-33-1

Zobacz również

Książka wyróżniona Helenka poszła do Nieba
24.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...