BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Intronizacja Najświętszego Serca Jezusa w rodzinie

Ocena:
(7 opinii)

W krótkim wprowadzeniu, składającym się na pierwszą część książki, ks. J. Królikowski wyjaśnia, jaka jest geneza tej praktyki, jej znaczenie i przesłanie dla współczesnej rodziny. Następnie przedstawiony zostaje obrzęd intronizacji, autorstwa o. Mateo, na który składają się m.in.: poświęcenie obrazu lub figury Najświętszego Serca Jezusa, rozważanie duchowe, wyznanie wiary, właściwy akt poświęcenia i intronizacji, modlitwa i błogosławieństwo.

W trzeciej części książki podana jest propozycja modlitw odnoszących się do Serca Jezusa. Wśród nich znajdują się zarówno modlitwy ogólnie znane i praktykowane (np. Litania do Najświętszego Serca Jezusa), jak i te zaczerpnięte z bogactwa duchowej spuścizny św. Małgorzaty Marii Alacoque. Wybrane teksty pozwalają na nowo odkryć znaczenie modlitwy za osoby, które żyją w grzechu i swoją postawą obrażają Boga, jak również postawy wynagradzania, będącej wyrazem świadomie przeżywanej wspólnoty wiary i wzajemnej odpowiedzialności.

Opinie naszych Klientów (7 opinii)Napisz swoją opinię

"Intronizacja Najświętszego Serca Jezusa

Polecam !!!

Polecam tę książeczkę

Jestem bardzo wdzięczna za książkę "Intronizacja Najświętszego Serca Jezusa w rodzinie" autorstwa ks.. Janusza Królikowskiego. Znalazłam w niej niezbędną pomoc do przeprowadzenie intronizacji. Polecam gorąco wszystkim zainteresowanym.

autor opinii: Maria Borowczyk

Warta polecenia

Książka warta polecenia. Napisana prosto i zwięźle.

Intronizacja NSPJ-chrześcijański i polski zwyczaj

Zwyczaj znany od wieków i gorąco polecany przez Kościół. Niestety ciągle chyba mało znany. Zawierzenie Jego Sercu rodziny... czy można tego nie zrobić? Tak książka opisuje jak to ZROBIĆ !

autor opinii: Mariusz

Książka uczy nas jak oddać rodzinę w opiekę Najświętszemu Sercu Jezusa. Gorąco polecam .

autor opinii: Izabela Bogorodź

Szybka przesyłka, książka zgodna z opisem, dziękuję za zakup i będę korzystać z Państwa księgarni.

autor opinii: Renata Ćwiklik

dla każdej chrześcijańskiej rodziny!

Mam w domu obraz Najświętszego Serca Jezusa jeszcze po Babci i Dziadku, dlatego pragnę przeprowadzić intronizację w mej świeżo założonej rodzinie!

autor opinii: E.J. Boguszewscy

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 40
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2007
ISBN: 978-83-7424-122-9

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Intronizacja Najświętszego Serca Jezusa w rodzinie Intronizacja Najświętszego Serca Jezusa w rodzinie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...