BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Jak Bóg da. Książeczka + film

Ocena:
(1 opinii)

Co wyniknie ze zderzenia dwóch różnych światopoglądów? Odpowiedź znajdziesz w przezabawnej, wręcz groteskowej, a do tego znakomicie zagranej komedii pomyłek.

Gwarantujemy Ci półtorej godziny świetnej zabawy, która jednak nie pozostawia pustki u widza. Zapraszamy na jedną z najlepszych komedii ostatnich lat w polskich kinach!

Tommaso to ceniony rzymski kardiochirurg. I ateista. Wraz z żoną Carlą i dwójką dorosłych już dzieci tworzą modelową, nowoczesną, mieszczańską rodzinę. Przynajmniej tak im się wydaje. Gdy ich syn zapowiada, że ma rodzinie coś ważnego do powiedzenia, ojciec jest przekonany, że jego latorośl ma zamiar wyznać im, że jest gejem. Programowo brzydzący się wszelką dyskryminacją Tommaso cieszy się, że nadarza się okazja, by udowodnić sobie i całemu światu, jak otwartym i tolerancyjnym jest człowiekiem. W końcu przychodzi dzień „coming outu” i Andrea wyznaje: „Postanowiłem zostać... księdzem”.

Tu kończy się tolerancja i otwartość ojca. Jego osobistym wrogiem staje się charyzmatyczny ksiądz Pietro, który zdaniem chirurga namieszał jego synowi w głowie. Tommaso przygotowuje iście szatański plan...

Zobacz zwiastun!

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Świetny film!!!

Bardzo polecam! Widziałam ten film w kinie. Genialnie pokazane "przypadki" naszego życia. Polecam bardzo!

autor opinii: Patrycja

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 8
Wydawnictwo: Rafael
Wydanie: 2017
ISBN: 121044G

Zobacz również

Jak Bóg da. Książeczka + film
34.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 3-4 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...