BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

Jak bronić się przed diabłem

Ocena:
(1 opinii)
Pracuję jako tłumacz podczas spotkań poranionych ludzi z egzorcystą - a w razie konieczności tłumaczę dialogi egzorcysty z diabłem - przed moimi oczami ukazuje się niewiarygodny świat, w którym splatają się ze sobą strach, cierpienia, ignorancja, zagubienie i zabobony...

Niniejsze świadectwo postanowiłam przedstawić szerszemu kręgowi czytelników, aby przezwyciężyć lęki i stereotypy krążące wokół diabła. Autorytetem, do którego się dowołuję, jest o. Cipriano de Meo.

Jego przesłanie jest jasne, bezpośrednie i niosące otuchę: nie należy się bać diabła, ale trzeba się bronić przed jego działaniem. Należy żyć po chrześcijańsku i często przystępować do sakramentów. Szatan bowiem, "wielki przegrany", usiłujący chełpić się mocą, której nie posiada, bez pozwolenia Boga nie jest w stanie nic uczynić.

Patrizia Cattaneo
Żyjąc w stanie łaski uświęcającej, nie możemy zostać pokonani przez złego ducha, któremu pozostaje jedynie pienić się ze złości

o. Cipriano de Meo

Patrizia Cattaneo (ur. w 1964 r. w Voghera) prowadzi szczególny apostolat na rzecz osób dręczonych przez złego ducha. Książka ta jest owocem odbywających się na przestrzeni pięciu lat spotkań z o. Ciprianem de Meo.

Autorka jest szczególnie znana we Włoszech z opracowanych przez nią biografii świętych libańskich. Także w Polsce ukazała się jedna z jej najnowszych książek pod tytułem Dlaczego Bóg dopuszcza cierpienie.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

bardzo dobra

prosty język, wiele wyjaśnia, WARTO I TRZEBA ją przeczytać

autor opinii: Robert.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 280
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2013
ISBN: 978-83-7797-148-2

Zobacz również

Jak bronić się przed diabłem
24.99 zł
  • Wysyłamy po Nowym Roku
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...