BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Jak nakarmić pragnienia

Ocena:
(1 opinii)

Każdy człowiek rodzi się spragniony. Kłopot w tym, że pragnienia nie zawsze działają zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Kiedy wymykają się spod kontroli, rezultatem może być poczucie dyskomfortu, w dalszej perspektywie czyhają jednak o wiele poważniejsze zagrożenia: przewlekła choroba, rozbite małżeństwo, zrujnowana kariera, duchowa niepewność lub całkowita autodestrukcja.

Autorzy książki uważają, że kluczem do długotrwałej kontroli nad pragnieniami nie jest ich negowanie lub zastępowanie jednego drugim, lecz zrozumienie, czego pragniemy naprawdę – i szukanie tego, co rzeczywiście da nam spełnienie.

Stephen Arterburn, amerykański terapeuta, jest założycielem i przewodniczącym New Life Ministries, największego w USA stowarzyszenia zajmującego się pomocą psychologiczną i duchową. Jest znaną postacią medialną; regularnie występuje w programach Good Morning America, CNN Live, ABC World News; pisuje dla „New York Timesa”. Opublikował ponad 60 książek, z których wiele stało się bestsellerami. W Wydawnictwie W drodze ukazały się: Mężczyźni i ich sekrety (2007), Kamień przebaczenia (2009).

Debra Cherry, amerykańska psycholog, zajmuje się terapią małżeńską i rodzinną; jest autorką licznych publikacji na ten temat.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Świetna. Polecam

Świetna i bardzo interesująca pozycja. Serdecznie polecam

autor opinii: Michał

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 228
Wydawnictwo: W drodze
Wydanie: Poznań 2012
ISBN: 978-83-7033-807-7

Zobacz również

Jak nakarmić pragnienia
Nakład wyczerpany
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...