BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Jak szukać i znajdować wolę Bożą?

Ocena:
(1 opinii)

To książka, która wyrosła na gruncie bogatych doświadczeń autora jako rekolekcjonisty i kierownika duchowego.

Pytanie zadane przez autora w tytule książki może brzmieć jak obiecująca reklama: "Przeczytaj tę książkę, a przekonasz się, że wszystkie trudności i problemy życia duchowego zostaną rozwiązane".

Ale już na pierwszych stronach widzimy, że nie ma tu nic z taniej reklamy. Ojciec Józef Augustyn przez cały czas rozważań ukazuje, że szukanie i znajdowanie woli Bożej łączy się z wielkim trudem człowieka. Jest to jednak trud celowy i sensowny.

Sytuacja każdego człowieka jest inna i dlatego wymaga osobistego rozeznania, a nierzadko również pomocy kompetentnych i doświadczonych duchowo osób.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Kto szuka, ten znajdzie. Dobry przewodnik po drodze.

Był taki czas w moim życiu, że zupełnie nie miałam pomysłu na siebie i swoje życie. Wtedy odszukałam tę książkę. Czytałam ją z ogromną nadzieją, że w końcu zrozumiem, czego Bóg ode mnie chce. Nie znalazłam tego w książce. Przyszło potem. Ale książka pomogła mi w SPOKOJNYCH poszukiwaniach. Zapamiętałam: jest czas "pocieszenia", gdy czujesz, że życie stoi przed Tobą otworem, że cokolwiek zechcesz - otrzymasz i niczego do szczęścia Ci nie brakuje. Wtedy - SPOKOJNIE, to tylko emocje zdobywczo grają na werblach. I jest czas "przygnębienia", w którym czujesz, że nic Ci się nie układa i nigdy nie ułoży, nikt Cię nie kocha, wszyscy Cię wkurzają. Wtedy - SPOKOJNIE, to tylko emocje zawodzą żałobnie na piszczałkach. Ta książka dobrze prowadzi, choć drogę każdy przebyć musi sam.

autor opinii: Ewa Kaleta

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 172
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: Kraków 2012
ISBN: 978-83-7767-081-1

Zobacz również

Jak szukać i znajdować wolę Bożą?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...