BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Jak zostać uzdrowionym?

Ocena:
(4 opinii)

Książka o uzdrowieniu nie tylko dla gorliwych chrześcijan!

Książka niesie pomoc w cierpieniach psychicznych i towarzyszących im dolegliwościach ciała. Omawia najtrudniejsze sytuacje w życiu człowieka, jak cierpienie spowodowane chorobą, samotność, brak poczucia sensu, nieuleczone zranienia, niszczące uzależnienia, ciężkie patologie, depresja, strapienie, sytuacje kryzysowe.

Proponuje skuteczne drogi uzdrowienia: kierownictwo duchowe połączone z psychoterapią, modlitwę o uzdrowienie i wstawienniczą (osobistą i wspólnotową), uzdrawiającą moc sakramentów (Eucharystia, Sakrament Pojednania, Namaszczenie Chorych) oraz praktykę przebaczenia.

Wskazuje szczególne miejsca, w których można doznać uzdrowienia, korzystając z charyzmatu osób pełniących posługę uzdrawiania. Przytacza świadectwa osób, które weszły na drogę uzdrowienia wewnętrznego. Omawia też porażki i rozczarowania, które mogą się pojawić na tej drodze.

Ponadto autorka wyjaśnia nieporozumienia wynikające z różnicy między tym, co psychiczne i tym, co duchowe. Udziela odpowiedzi na intrygujące pytania:

  • Uzdrowienie psychologiczne czy uzdrowienie duchowe?
  • Droga uzdrowienia wewnętrznego czy konsultacja lekarska?
  • Czy droga ta zarezerwowana jest jedynie dla praktykujących chrześcijan?
  • Czy otrzyma uzdrowienie ten, kto o to nie prosi?
  • Jakie są rodzaje zranień?
  • Czy wiara to pomoc medyczna?
  • Charyzmatycy czy uzdrowiciele?
  • Jakie sytuacje sprzyjają zniewoleniu?
  • Czy istnieją nieuleczalne zranienia?

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Książka opisuje wręcz chirurgicznie żródła zranień i porównuje je w kwestiach psychologicznych i duchowych. Myśle że jest to pozycja dla tych którzy szukają głębszego sensu cierpienia lub też jego żródła. Mimo wielu skomplikowanych szczegółów polecam

super super super

jestem w trakcie czytania, ale jestem mega zadowolona dlaczego? bo nareszcie ktos mi pewne kwestie wyjasnia w czytelny sposob, nie na zasadzie rob to czy tamto, ale wyjasnia mi wiele bledow, ktore ja robilam w tej kwesti - i miejsca gdzie ludzie czesto sie myla. ksiazka ta pokazuje dystans do wielu spraw z tej dziedziny, pokazuje wiele pulapek - czego trudno nie trafic jesli czlowiek idzie ta droga. Jest bardzo czytelna, zrozumiala, nie nudna, nie ciagnie sie zbyt dlugo, ciekawie sie czyta, i nie czuje sie obciazona zbyt duza trescia informacji. Czuje ze jest ona pisana z dystansem do tematu, i nie probuje wkrecic druga osobe do jej sposobu myslenia ale daje wolnosc wyboru czytelnikowi. Jestem bardzo zadowolona z nabycia jej.

autor opinii: Anna Maria

Polecam :)

Piękna książka,czytając ją można uzyskać wyciszenia, uleczenia uzdrowienia. Mottem tej książki są słowa ,,Zranione serce to serce otwarte:wystarczy spojrzeć na przebite Serce Jezusa" Polecam :)

autor opinii: Maria Gołaszewska

...

Wysyłka błyskawiczna, świetny kontakt, widać, że dba się o klienta. Wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze. PEŁEN PROFESJONALIZM, polecam wszystkim absolutnie, pozdrawiam serdecznie.

autor opinii: Grzegorz Gosławski

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 442
Wydawnictwo: AA
Wydanie: Kraków 2012
ISBN: 978-83-7864-024-0

Zobacz również

Jak zostać uzdrowionym?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...