BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Jaką żoną jestem?

Ocena:
(4 opinii)

W książce "Jaką żoną jestem?" Linda Dillow stawia przed tobą wyzwanie, by zadać samej sobie ryzykowne pytanie: Co czuje mój mąż, mając mnie za żonę?

W sposób niezwykle otwarty i szczery Linda dzieli się własnymi doświadczeniami z wieloletniego stażu małżeńskiego. Przyznaje, co było najlepszymi, a co najgorszymi rzeczami, jakie zrobiła dla swego związku. Pomaga odkryć, jakiego małżeństwa z głębi serca pragnie dla ciebie Bóg.

Przeczytaj, zastosuj, a zobaczysz, jak wiele może się zmienić. Książka Lindy sprawi, że Twoje małżeństwo stanie się na nowo źródłem radości, spełnienia i ekscytacji!

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Jaką żoną jestem?

Super książkę, ma 10 tygodniowy program do przepracowania samodzielnie lub w grupie wsparcia. Ta ksiazka tak mi sie spodobała że zamówiłam dodatkowo 14 książek, ktore w przeciagu 2 tygodni sprzedałam:) Polecam Zapraszam na strone www.projektroza.pl

autor opinii: Aga Strzoda

Paulina

Książka ładna. Dobrze napisana.Porusza iatotne kwestie. Polecam

autor opinii: paulina

Prze-pięk-na!

Niesamowita książka, aż słów brakuje...! :) Chyba jeszcze żadna nie zrobiła na mnie takiego wrażenia. Mocno daje do myślenia, wszystko przewartościowuje i dobitnie pokazuje, o co naprawdę chodzi w małżeństwie. Coś pięknego. :)

autor opinii: Ania M

GENIALNA!

Książka zmieniająca patrzenie na siebie i swoje małżeństwo. Niezwykle natchnione dzieło. W czasie lektury śmiałam się, płakałam, a przede wszystkim modliłam się i zmieniałam swoje nastawienie do męża. Polecam każdej żonie i życzę odwagi do zmieniania się na lepsze. Cieszę się ogromnie że kupiłam tę książkę.

autor opinii: Kamila Sz.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 324
Wydawnictwo: Koinonia
Wydanie: Ustroń 2011
ISBN: 978-83-60124-71-0

Zobacz również

Książka wyróżniona Jaką żoną jestem?
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 5-6 dni
  • Dostawa za jedyne 9.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...