BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Jeden pokój

Ocena:
(2 opinii)

Tę książkę napisało życie. Jest ona zapisem rozmów, jakie doktor Wanda Półtawska prowadziła na planie filmu dokumentalnego "Jeden pokój". Reżyser Paweł Zastrzeżyński przez tydzień rejestrował kamerą rozmowy Pani Doktor z osobami, które przychodziły do domu Państwa Półtawskich w Krakowie.

Studenci, narzeczeni, młode małżeństwa, młodzi lekarze byli tam gośćmi, a zarazem trochę pacjentami. Myśli Wandy Półtawskiej są tak precyzyjne, jej porady życiowe tak bezcenne, a jej słowa mają taką moc, że koniecznie trzeba je poznać. Książka z filmem DVD.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Jak wszystko Pani Półtawskiej. Gorąco polecam. Szczególnie młodym.

autor opinii: Jacek Cendrowski

Madra ksiazka.

Jeden pokoj,Wandy Poltawskiej-po pierwsze Pani Wanda to madra osoba a madrosc dzis nie zwraca na siebie uwagi,chcialoby sie powiedziec -wielka szkoda!Ksiazka ta nie moze wiec byc inna niz sama autorka.Lubie te madrosc i odwage w mowieniu prawdy,odwage w obronie swojego zdania i swoich opinii.Pani Wanda robi to w dodatku w sposob naturalny,wrecz oczywisty...absolutnie nie dla poklasku,nie by sie podobac lecz by uswiadomic sluchaczowi prawde podstawowa-celem zycia ziemskiego jest zycie wieczne.Mowi o milosci,macierzynstwie,ojcu i matce,dziecku,rodzinie tak jak juz dzis niewiele-pieknie !!

autor opinii: Iza

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Liczba stron: 208
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
Wydanie: Częstochowa 2011
ISBN: 978-83-7424-950-8

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Jeden pokój Jeden pokój
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...