BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Jej mózg, jego mózg, czyli Bóg wie, co robi

Ocena:
(1 opinii)

Ona "czyta" ludzi, a on czyta instrukcje. On nie pyta o drogę, a ona nie docenia jego rad. Ona jest bardzo tajemnicza, a on bardzo praktyczny. Wydaje się, że on nie słucha, a ona jest zbyt emocjonalna…

Chociaż twierdzi się, że mężczyźni i kobiety się nie różnią, to pary wiedzą – on i ona tworzą odmienne światy. "Jej mózg, jego mózg" pokazuje te zaprojektowane przez Boga różnice. Jeśli się je zrozumie i zaakceptuje – małżeństwo stanie się silniejsze i szczęśliwsze.

Połączenie najnowszych badań mózgu z niemal 40-letnim stażem małżeńskim i praktyką poradniczą autorów zaowocowało książką, która ukazuje wyjątkową konstrukcję każdej płci – omawia odmienną budowę męskiego i kobiecego mózgu i działanie hormonów, skutkujące innymi zwyczajami, skłonnościami oraz sposobem myślenia i działania mężczyzn i kobiet.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Trafione

Książka z poczuciem humoru Otwiera oczy na wiele horyzontów. Można góry przenosić. Zrozumieć współmałżonka to wygrany los na loterii życia. Zdrowie relacje to szczęście i pokój. Treść godna polecania dla tych którzy odkrywają siebie i świat niebladzac po omacku.

autor opinii: Małgorzata Wójcik

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 256
Wydawnictwo: W drodze
Wydanie: Poznań 2016
ISBN: 978-83-7906-072-6

Zobacz również

Jej mózg, jego mózg, czyli Bóg wie, co robi
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...