BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

Bóg wie, że jesteś zestresowany

Ocena:
(9 opinii)

Książka ma charakter poradnika. Jest przeznaczona do powolnego, refleksyjnego czytania. Dzięki niej pozbędziesz się nawyków, które powodują, że jesteś spięty; polubisz siebie takim, jakim jesteś; będziesz się więcej i częściej uśmiechał, bawił, głębiej oddychał, zdrowiej wypoczywał i nabierał dystansu do zranień.

Opinie naszych Klientów (9 opinii)Napisz swoją opinię

:)

Rewelacyjny poradnik dla zestresowanych i chcących wyjść z tego

autor opinii: Ania L.

Refleksyjne treści w przystępnej formie

Do zakończenia lektury pozostało mi 20 stron. Ale nie spieszę się z tym! :) Ta mądra, ciepła książeczka stanowi przyjazny przewodnik po wartościach w wydaniu codziennym, zwyczajnym, nam wszystkim bliskim. Porady "wprost" przeplatane osobistymi opowieściami i wspierającymi aforyzmami :) Według mnie książka adresowana do tych osób, które poszukują wskazówki, potwierdzenia lub przykładów na mądry spacer przez życie we własnym tempie, które jest zagłuszane nierzadko pędem i gonitwą za sprawami, jakie nas do końca nie zaspokajają.

autor opinii: Ola

Książka na czasie

Książka na czasie, mówiąca o problemiie prawie każdego z nas. Stres zjada nas od środka i nie wiemy co mamy zrobić. Książka ta dała mi otuchę i nadzieję, że Pan zna moje słabości i pomoże mi się z nich uwolnić jeśli bezgranicznie Mu zaufam.

autor opinii: Magdalena Łotocka

pozytywna

w trakcie czytania ale dobrze sięczyta

autor opinii: Małgorzata Rybska

polecam!

Książka idealna dla osób wrażliwych na codzienne trudności w relacjach z innymi ludźmi. Pomaga spojrzeć na własną rzeczywistość z obiektywnego dystansu, podaje przykłady z życia osób, które poradziły sobie w traumatycznych sytuacjach. Pozycja dobra do powolnej, refleksyjnej lektury.

autor opinii: Agata Stefańska

Daje dużo do myślenia.

W książce przytoczone są genialne aforyzmy i przysłowia. Przepadam za takimi myślami - bardzo podnosza mnie na duchu i otwierają oczy na piękno życia i szczęście, którego często nie dostrzegamy. Przytoczone opowiadania dają dużo do myślenia. Taka forma poradnika - tzn. przykład konkretnego zdarzenia, problemu lub osoby, z którą możemy się zidentyfikować i podanie "kodu" do tej sytuacji jest, według mnie, bardzo trafiona. Polecam.

autor opinii: Eliza Gruszczyńska

ad książki o stresie

Wiele uświadamia i skłania do głębokiej duchowej refleksji nad zabieganym i zestresowanym człowiekiem. Pozytywna, bo Bóg jest ponad tym wszystkim co na co dzień nas przytłacza, a wydaje się nam takie dla Boga...nieistotne.

autor opinii: Iwona

Bardzo dobra książka nie tylko opisująca aspekty stresu i tego jak sobie z nim można radzić, ale również dająca wiele do myślenia o naszych relacjach z bliskimi, znajomymi, postrzeganiu samego siebie. Gorąco polecam

autor opinii: Kasia Ł.

Bądź obecny, tam gdzie jesteś

Bądź obecny, tam gdzie jesteś - tytuł jednego z rozdziałów, dla mnie był bardzo ważny i zwrotny w moim postrzeganiu rzeczywistości. Treść książki przybliża nam spojrzenie na swoje problemy z innej perspektywy - daje niemal gotowe rozwiązania , wystarczy tylko usiąść i chwilę zastanowić się nad sobą. Gorąco polecam wszystkim, którzy chcą zmieniać swoje życie na lepsze. Książka jest dobrą lekturą o każdej porze dnia

autor opinii: Teresa Augustynowicz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 132
Wydawnictwo: Salwator
Wydanie: Kraków 2008
ISBN: 978-83-7580-012-8

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Bóg wie, że jesteś zestresowany Bóg wie, że jesteś zestresowany
14.99 zł
  • Wysyłamy po Nowym Roku
  • Dostawa za jedyne 7,99 zł
    - sprawdź
Mogą Cię również zainteresować książki...