BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce

Jezus ociera twoje łzy

Ocena:
(1 opinii)
O. dr Joseph Vadakkel, który jest specjalistą w dziedzinie ewangelizacji, w prezentowanej książce przybliża nam rzeczywistość działającego dziś Boga w świetle Biblii i własnego doświadczenia. Możemy ubogacić się nie tylko jego świadectwem, ale również wejść w osobisty dialog z Bogiem.

Ks. dr Sławomir Płusa
Moim pragnieniem jest, by książka ta trafiła do Waszych domów, domów Waszych przyjaciół, rodzin – tak, by „wieść o Jezusie rozeszła się po całym świecie jak cudowny zapach”. Wszędzie bowiem możemy nauczać ludzi o Jezusie – mówić o Nim tym, którzy być może nie przynależą do Kościoła, nie biorą udziału w rekolekcjach.

O. J. Vadakkel

O. dr Joseph Vadakkel to obdarzony wyjątkowym charyzmatem rekolekcjonista. Niezwykły dar radości w Duchu Świętym, otwartość i szczery entuzjazm w głoszeniu Bożego Słowa sprawia, że ludzie, słuchając go, otwierają się na spotkanie z Bożą Miłością.

Powołaniem o. Josepha jest ukazywanie żywego Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. W ramach tej misji głosi konferencje na całym świecie, zachęcając do pogłębiania wiary, uwielbienia Boga i zawierzenia życiowych kryzysów Jezusowi.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Opinia książki

Książka doskonała,godna polecenia.Przeczytałam ją w kilka dni,wręcz nie można się od niej oderwać.Wzrusza do łez.Chętnie kupię kolejną pozycję.Polecam.Naprawdę nie pożałujecie zakupu.

autor opinii: Jola P

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 308
Wydawnictwo: Polwen
Wydanie: Radom 2016
ISBN: 978-83-7557-166-0

Zobacz również

Jezus ociera twoje łzy
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...