BESTSELLEROWA PROMOCJA

KLIKNIJ i zobacz 25 najlepszych tytułów z 25% rabatem!

O książce
Uwaga! Jeśli chcesz otrzymać książki jeszcze przed Świętami, zamów wyłącznie te, które mają termin realizacji 24h. Zamówienia na wszystkie pozostałe książki zostaną zrealizowane po Nowym Roku.

Jezus ociera twoje łzy

Ocena:
(1 opinii)
O. dr Joseph Vadakkel, który jest specjalistą w dziedzinie ewangelizacji, w prezentowanej książce przybliża nam rzeczywistość działającego dziś Boga w świetle Biblii i własnego doświadczenia. Możemy ubogacić się nie tylko jego świadectwem, ale również wejść w osobisty dialog z Bogiem.

Ks. dr Sławomir Płusa
Moim pragnieniem jest, by książka ta trafiła do Waszych domów, domów Waszych przyjaciół, rodzin – tak, by „wieść o Jezusie rozeszła się po całym świecie jak cudowny zapach”. Wszędzie bowiem możemy nauczać ludzi o Jezusie – mówić o Nim tym, którzy być może nie przynależą do Kościoła, nie biorą udziału w rekolekcjach.

O. J. Vadakkel

O. dr Joseph Vadakkel to obdarzony wyjątkowym charyzmatem rekolekcjonista. Niezwykły dar radości w Duchu Świętym, otwartość i szczery entuzjazm w głoszeniu Bożego Słowa sprawia, że ludzie, słuchając go, otwierają się na spotkanie z Bożą Miłością.

Powołaniem o. Josepha jest ukazywanie żywego Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. W ramach tej misji głosi konferencje na całym świecie, zachęcając do pogłębiania wiary, uwielbienia Boga i zawierzenia życiowych kryzysów Jezusowi.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Opinia książki

Książka doskonała,godna polecenia.Przeczytałam ją w kilka dni,wręcz nie można się od niej oderwać.Wzrusza do łez.Chętnie kupię kolejną pozycję.Polecam.Naprawdę nie pożałujecie zakupu.

autor opinii: Jola P

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Liczba stron: 308
Wydawnictwo: Polwen
Wydanie: Radom 2016
ISBN: 978-83-7557-166-0

Zobacz również

Mogą Cię również zainteresować książki...